reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

kilolek

podwójna listopadowa mama
Dołączył(a)
24 Marzec 2007
Postów
11 197
Czy któraś z Was ma może chustę Nati???

Pytam, bo z tego co sie orientuję do tych chust są dodawane bardzo dobre instrukcje i sobie pomyslałam, ze moze ktos móglby udostepnić taką instrukcję? xero albo scan?

a przy okazji, nie orientujecie sie czy na BB jest watek chustowy? Szukalam ale nie mogę znaleźć i aż mi się wierzyć nie chce, ze nie ma :shocked2:więc może po prostu jest dobrze ukryty ;-)
 
reklama
Kilolku wejdz na Chustoforum :-)

Trzymajcie mnie, bo szaleje na szafka.pl i A mnie z domu wyrzuci jak zobaczy stan mojego konta (z drugiej strony to jest kurcze moje konto:-D;-)).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale sprzedawcę, czy chusty?
wszystko. Raz, ze się sprzedawca nie zna i źle tę chuste mota, a dwa, ze jak się jedna dziewczyna skusiła na ta chuste to maluch w niej strasznie sprężynował.
Ja się teraz rozglądam za jakimś używanym elastykiem, bo na dlugo nie starczy więc szkoda mi kasy. Najwiięcej jest Nati ale ona ma paskudne paseczki moim zdaniem tzn elastyczna, bo tkane są piękne. Poszukam, moze coś znajdę ładnego.
Mam okazję kupić taką 'Ocean' wraps with silk (turquoise, maxi) - NATI Sling - Baby Wrap Around Sling Carrier za 80zl ale też się zastanawiam. Niby nie paski ale też pstrokata ;-)
 
wszystko. Raz, ze się sprzedawca nie zna i źle tę chuste mota, a dwa, ze jak się jedna dziewczyna skusiła na ta chuste to maluch w niej strasznie sprężynował.
Ja się teraz rozglądam za jakimś używanym elastykiem, bo na dlugo nie starczy więc szkoda mi kasy. Najwiięcej jest Nati ale ona ma paskudne paseczki moim zdaniem tzn elastyczna, bo tkane są piękne. Poszukam, moze coś znajdę ładnego.
Mam okazję kupić taką 'Ocean' wraps with silk (turquoise, maxi) - NATI Sling - Baby Wrap Around Sling Carrier za 80zl ale też się zastanawiam. Niby nie paski ale też pstrokata ;-)
a dlaczego ma nie starczyć na długo? starszych dzieci się nie nosi w elastycznej?
 
reklama
dzięki, poczytam

a dlaczego ma nie starczyć na długo? starszych dzieci się nie nosi w elastycznej?
tylko do roku. Około roku, bo do 12 kilogramów. Potem tkana wiązana albo kółkowa albo Mei Tay popularnie zwane mietkiem :-)
przy czym tkana albo kółkowa może być od samego poczatku. Kółkowej nie chcę, bo chcę nosić pionowo a to w kółkowej dopiero jak maluch sam siada a tkaną mam ale jest ciężka w obsłudze, bo trzeba dociągąc. Ra, ze musisz wiążąć razem z dzieckiem - nie da się zawiązać a potem włożyć, a dwa, ze jak zamotasz to musisz podociągać żeby dobrze przylegala każde pasmo materiału jednoczesnie uważająć żeby Ci maluch nie wyleciał z jeszcze nie zawiązanejj chusty. Dla mnie na razie za trudne. Trzeba wprawy do tego. Dlatego wolę na razie kupić elastyk żeby na szybko zamotac i zapakować
 
Do góry