reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, rękodzieła i inne ciekawostki :)

i jeszcze Cinkowy sweterek co gotowy był już tylko czekał na Snoopiego...matka przysiadła dzisiaj i Snoopy jest :)
 

Załączniki

  • P1100778..jpg
    P1100778..jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Post cudeńka, cudeńka

a sweterek sama taki chcę ze Snoopim
normalnie zazdroszczę umiejętności, mi też kiedyś mamuśka robiła takie cuda:))) sentyment pozostał
 
Post podkręciłaś mnie do działania:-p:-p:-p przecudne:tak: komplecik świtny, sweterk rewelka, jestem pod wrazeniem:tak:
 
Zwlekałam,żeby tu zglądnąć,ale ciekawość wzięła górę i teraz gryzę paznokcie z zazdrości.Dlaczego ja mam drewniane palce???
Post jesteś moim guru!
 
Oj, Post przesadzasz...co do Tosiki zgoda, ale mnei daleko do Ciebie z takimi cudnościami, bo ja teraz bardziej 'sztukę' użytkową preferuję:-p

Snoopy świetny - czy ja dobrze zrozumiałam, że go nie wrabiałaś, tylko wyszyłaś? Jeśli tak padam na twarz przed Tobą, bo dla mnie wyszywanie na wełnie jest niewykonalne:baffled:

A komplecik dla Iki też ładniutki i chyba mocno pracochłonny?
 
reklama
ha ha komplecik pracochłonny był bo nic tylko prułam robiłam i prułam apiat...tak to jest jak się ma wizję a z niej wychodz zupełnie coś innego a snoopy tak wyszyty ale nie tak jak myślisz pewnie..chciałam żeby miał równą linię i jest wyszyty normalnie łańcuszkiem a nie metodą powtarzania oczek czy jak ją tam zwał...no tą co wygląda jakby wrobiony był...wtedy takiej dokłąnej linie się nie da zrobić
ech...całys czas się szkole
aktualnie szaliczek wiosenny robię na wzór tego kompletu co kupiam w MC....bo na Ikę jest kurna za małe...rozmiar 24-36 miesięcy..no szok
a w puedłku bolerko co na imprezę komunijną ma być leży i kwiczy....bo pruję i pruję i musze odpocząć od niego :)
a w głowie kłębi się pomysłów sto
i wiesz
mnie się dekupasz :) :) też śni kurka ale tego teraz ni hu hu nie ma jak zrobić przy takich małych bablach

aaa sweterek widziałam z misiem śliczny bardzo...mnie jakoś cały czas odciąga od wzoru wizja pokręconych włóczek w 100 kolorach...a mam cały czas garfielda od Cię i musze go kiedyś zrobić w sweterku...zbieram siły może jesienią przyszłą ???
oki to lecę do oczek męża i Uchachanego Cinka
 
Do góry