reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty

Aestima, Icak u mnie w instrukcji jest napisane, że 2X można od 6 tygodnia a w innej widziałam, że od urodzenia. Po prostu trzeba przykryć główkę z jednej strony kawałkiem chusty, tak jak w kieszonce kiedy dziecko zaśnie.
:tak: mozna mozna, ale glowke wlasnie trzeba zaslonic :tak:
zawsze w wiazaniach chodzi o karczek zeby sztywno byl co by glowka nie "uciekla" ;-)
 
reklama
icak dzięki już ponoc wysłana, nie moge sie doczekać :-)
larvunia u mnie na wiosce pewnie też furore zrobie, nie ma jak zadupia ;-)
Aestima gratuluje zachistowania :-)
 
A to my w chuście Hoppediz Light :-)

Mariuszek..jpg
 
doczytałam swoją inatrukcję- 2 x od kiedy dziecko trzyma główkę... No ale tak jak mówicie można przykryć tak jak w kieszonce podczas snu.
 
widze ze sa rozne nauki z tym X2 :sorry2:
emiolka24 suuuper :tak::-)
opowiadaj spal w chuscie, dlugo sie meczylam z wiazaniem, widze ze ladnie podociagana :tak:
(jesli moge sie wtracic , bo specjalistka nie jestem..., ale lepiej mlodemu by bylo gdybys ten X pod pupke bardziej mu wsunela... jakby na tym siedzial. W tedy dupka bedzie bardziej wysunieta i nozki lepiej ugiete ku brzuszkowi )
 
Ostatnia edycja:
właśnie dostałam swoją nati :-)
oto efekty444.jpg
na początku troche pomarudził, ale jak go nosiłam to sie mu jeszcze w miedzy czasie odbiło 2 razy :-)
sorki za strój podomowy ale od razu założyłam bo nie mogłam sie efektów doczekać :-)
 
Dzięki Larvunia, napewno skorzystam z Twoich rad :-)
Zawiązałam bardzo szybko, z dociągnięciem materiału też nie miąlm problemu.
Tylko Mariuszkowi czasami jest za gorąco mimo że staram się go cienko ubierać i płacze.
W upały to nie ma mowy,żeby go motać w chustę.
Ale tak poza tym to zaraz po zamotaniu zasypia :-)
Jednak ta chusta to jest cudowny wynalazek :-)
 
Może i ja się zdecyduję, póki co jestem w domu uziemiona, bo wózka do autobusu sama nie wciągnę, do pociągu tym bardziej. W chuście łatwiej by mi było małą transportować :) Pomału zaczynam czuć się jak w więzieniu ...
 
reklama
ooo ... dawno nie zaglądałam, a tu tyle chustowych mam przybyło :-):-):-) super !!!

agabre, nie zastanawiaj się !!! ja przy pierwszym dziecku 3 miesiące rozważałam za i przeciw ... a potem baaardzo żałowałam, że tak długo zwlekałam !!!

co do wiązania - chustujemy się odkąd mała miała ok. 2 tyg i u nas od początku 2X :tak:
nie lubię kieszonki !!! wrzyna mi się pod pachy :-p
w 2X dziecko też ma większy przewiew - na lato jak znalazł :tak:

e: zeżarło mi suwaczki :(((((((((((((
 
Do góry