reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty

geniusia

doula
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2011
Postów
1 153
Miasto
Warszawa
Temat już się przewijał :tak: ale nie jest to spięte nigdzie w jednym miejscu. Cześć dziewczyn dopiero teraz się decyduje na chustę. Do tego czasu nie zwracało się i tak uwagi na linki, porady. Więc doświadczone chustomamy :tak: Dajcie informacje, jakie chusty macie, jakie polecacie. Super jakbyście może wkleiły swoje zdjęcia w chuście :)

Ja mam chustę bebelulu kółkową, pożyczyła mi ją koleżanka. I ta chusta zupełnie mi nie pasuje. Nie widzę w niej Kacpra, i jakoś tak ogólnie to nie jest to. Stąd mój pomysł na osobny temat :zawstydzona/y:
 
reklama
no to ja mam odrazu pytanie :)) czy dziecko nie poci sie w niej okropnie??? wczoraj u nas bylo kolo 25c a dziewczyna nosila malenstwo w chuscie, bylo tak wyzwijane a wypieki na buzi mialo okropne!! zreszta nigdy jej nie widzialam z wozkiem zawsze maly jest w chuscie
 
O super wątek.Ja też się przymierzam do zakupu chusty. Już wiem, że lepsza tkana niż elastyczna, splot powinien być skośnokrzyżykowy no i fajnie aby dla nas niedoświadczonych była już używana( łatwiej się dociąga)
 
no ja mam tkaną (bo taka z materiału?) i używaną, ale mi nie leży, nie czuję się w tym swobodnie :confused2: młody wg mnie dziwnie leżał, no i taki cały otulony chustą. Przeszkadzało mi, że buzi nie widzę :/
 
Ja mam elastyczna Nati. Z niej sie wyrasta, wiec chcialabym kupic teraz nosidlo ergonomiczne. Tak jak pisalam zastanawiam sie nad Tula i Manduca.
a w sieci znalazlam jeszcze takie cos, strasznie mi sie wzorki podobaja :-D
 
Magda - to tzw. "wisiadełko" ;-) czyli zwykłe nosidło, nie ergonomiczne. Ma usztywniany panel, wiec dziecko nie może przyjąc właściwej pozycji kręgosłupa, no i miedzy nózkami za mało materiału, więc odpada pozycja żabki. Tu piszą o takim nosidle

A TU piszą od kiedy można takiego nosidła czy też mei tai używać, chyba Munie pytała
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też ostatnio z M zdecydowaliśmy się zakupić chustę, Marcel niestety nauczony jest na rączkach....ale tylko mamusi:eek:
No i wylicytowałam na all elastyczną Segal - מנשא מאיה
Ale moje dziecko nie bardzo chce w niej byc wiazalam na wszystkie mozliwe sposoby, posiedzi chwilke i jest kwekanie, moze jak wyjdziemy w niej na dwor to bedzie lepiej

Przepraszam za polskie znaki, ale czasami mi sie przegladarka sypie
 
Do góry