reklama

Chwalę się - czyli MOJE DZIECKO JUŻ POTRAFI :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2012' rozpoczęty przez Ania_789, 10 Styczeń 2013.

1. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

Myślę, że pomału już czas założyć i taki wątek :-p:-D
    Niektóre dzieciaczki zaraz będą miały 2 miesiące :szok: (jak to zleciało) !!

Więc Drogie Mamy, nie bójmy się :happy:. Chwalmy sie, co Nasze Szkraby już potrafią :-D:tak:

2. Majja

Majja Fanka BB :)

Mój to potrafi he he ... jeść .. płakać ... sikać ... kupkować ... i tak w koło macieju :))))

3. reklama
  4. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

Majja jeszcze troche i zasypiesz nas informacjami co Emil potrafi :-)
    Nasza to potrafi :-D sfajdaczyc sie na mame a pozniej jeszcze ja osikac ;-) i drzec sie przez pol nocy :-p.
    A tak powarznie to jak lezy na brzuszku to zdarza jej sie glowke podnosic na pare sekund. Ale to chyba normalne, bo Laura tez pamietam szybko lepetynke podnosila.

5. 4madlen

4madlen Mateczka Anteczka :)

fajny temat :) mój Antoś dziś kończy 8 tygodni i potrafi trzymać główkę już bardzo wysoko i nawet się podnosić na rączkach jak leży na brzuszku, świadomie się uśmiechać, zdarzyło mu się zaśmiać w głos poza tym czka prawie po każdym jedzeniu i puszcza mega głośne bączki ;-)

6. Noukie

Noukie Majowa mama 2007

U nas tez glowka juz dosc wysoko na kilka senkund;-) a pozniej bec spada w poduche:-D:-D:-D:-D no i ladnie pupcie w gorze trzyma jak lezy na brzuszku;-)

No i piastki namietnie ssie, a raczej wysysa bo mysli, ze to moze cyc i cos poleci:-D:-D

Usmiecha sie, ale tylko jak spi i to po jedzeniu;-)

7. kasia_s

kasia_s marzec 2008/grudzień 2012

Wojtuś dziś ma miesiąc i leżąc na nas, czyli nie całkiem na płasko, czasami potrafi trzymać główkę nawet 1-2 min. :-) ale nie za każdym razem:sorry2:
    tylko pod koniec takiego długiego unoszenia jego główka się kiwa i wtedy wygląda jak te pieski z kiwającymi się główkami podczas jazdy które kiedyś trzymano w samochodach :-D
    a poza tym świetnie ssie, sika na mamę i robi kupkę podczas przebierania :-D
    ale zauważyłam też że zaczyna wydobywać z siebie dźwięki które w niewielkim stopniu (ale zawsze:-D) przypominają gaworzenie :-)

8. betiks

betiks full time mummy :)

Nasz mały siłacz też już wysoko zadziera główkę leżąc na brzuszku i nawet kręci nią na boki :tak: Podczas spania potrafi sobie przekręcić główkę z prawej na lewą i odwrotnie (na brzuszku). Poza tym też już świadomie się uśmiecha pełną buzią :-) Kąpiel też już nie jest problemem, wyluzowany na maksa sika z błogim uśmiechem do wody :-D Potem uwielbia masażyk plecków i popiskuje sobie wtedy słodko :rolleyes:

9. LilithGoth

LilithGoth Fanka BB :)

Super temat. Oleśka leżąc na brzuszku potrafi trzymać gówkę ale to dosłownie na parę sekund, i też wydobywa z siebie różne dzwięki co przypomina gaworzenie, po za tym lubi walnąć kupe zaraz po tym jak ją wykąpie i ubiorę :-D lubi też siusiać wtedy kiedy zabieram pieluchę żeby nałożyć nową.

10. reklama
  11. nathani

nathani Moderator

nasza narazie potrafi głośno protestować jak ją odkładamy do kołyski :-)

12. sarka

sarka trójkowa mama

a mój Oli potrafi już napisać MAMA:-D ..... ale żeby nie było to potrafi też sztywno główkę trzymać jak się go nosi w pionie i rozgląda się po mieszkaniu jak sie z nim spaceruje :) w ogóle juz fajnie skupia wzrok na osobach i wodzi za przedmiotem lub osoba poruszającą się i posyła pierwsze uśmieszki, nie te przez sen:-)

Poleć forum