reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się - czyli MOJE DZIECKO JUŻ POTRAFI :-)

reklama
Fiolka, super!

Wczoraj Maria spała w łóżeczku, położyłam ją normalnie, wzdłuż, przychodzę za 2 godziny a ta idealnie w poprzek leży :cool2: tak nawiązując do dźdźownic :-p
 
Mój od jakiegoś czasu się tak przewraca w tym łóżeczku , lezy w poprzek głowa przy ochraniaczu :dry: mimo podpórki z tyłu i kładzenia na boczku zawsze się na plecy obróci.
Dziś na łóżku musiałam go nieźle pilnować bo miałam wrażenie że z pleców się obróci inaczej tak wariował :szok:
 
Moja Zuzka opanowała do perfekcji ssanie piąstek i dolnej wargi. :szok::-D Ciekawe u kogo dostrzegła te ssanie wargi? :-p
Poza tym jak ją kładziemy do łóżeczka i włączamy karuzelę to wodzi wzrokiem za maskotką którą sobie upatrzyła i aż obraca główkę za tą rzeczą. :)
Tu wrzucam filmik jak patrzy na karuzelkę.

[video=youtube;dfW-P9Ps9W0]http://www.youtube.com/watch?v=dfW-P9Ps9W0&feature=youtu.be[/video]

Filmik jak ssie wargę albo gada z nami wrzucę kiedy indziej, boo te co nagrałam wczoraj na telefon to nic nie widać. :crazy:
 
Ja dziś byłam z moim klocuszkiem u lekarza i lekarka nie mogła go położyć na brzuszku żeby go zbadać bo za każdym razem się przewracał na plecki.Też rośnie jak na drożdżach ale troche mało waży ma 68 cm i waży 6,200kg
 
Kiss​ a ty juz drugiego dzidziusia sie spodziewasz? Jak tak to gratulacje! Wyczytalam z suwaczka. Ja zaszlam jak Maja miala 5 mcy, zycze powodzenia.

a Mati juz glosno sobie spiewa i uderza raczkami w zabawki.
 
A karmisz naturalnie? Wtedy dzieci są szczuplejsze :tak: mój taki raczej drobny jest.
Tydzień temu ważył 5100 na miesiąc przybiera 700g
 
Moja Ola juz sztywno trzyma glowe, gada po swojemu, ajak lerzy w lezaczku to pruboje usiasc, jak bede juz miala lapka to pikaze Wam filmik jak sie sama rwie do siadania
 
reklama
Nasza też się rwie do siadania :-D
A jak się da palce to i nawet wstawać na nózie chce. Ale już coraz pewnie stoi na tych nóżkach. A jak już stanie na te nózie, to szuka mamy nosa, żeby pogryźć go :-D Szuka, ha! dobre sobie :-p Ona się rzuca na mamy nosa :-p
A chlapanie mamci podczas kąpieli (i przy okazji pół pokoju) prawie opanowała do perfekcji :-p
 
Do góry