reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się - czyli MOJE DZIECKO JUŻ POTRAFI :-)

Ania_789

Mama uroczych córeczek;-)
Dołączył(a)
16 Listopad 2009
Postów
1 172
Miasto
lubuskie :-p
Myślę, że pomału już czas założyć i taki wątek :-p:-D
Niektóre dzieciaczki zaraz będą miały 2 miesiące :szok: (jak to zleciało) !!



Więc Drogie Mamy, nie bójmy się :happy:. Chwalmy sie, co Nasze Szkraby już potrafią :-D:tak:
 
reklama
Mój to potrafi he he ... jeść .. płakać ... sikać ... kupkować ... i tak w koło macieju :))))
 
Majja jeszcze troche i zasypiesz nas informacjami co Emil potrafi :-)
Nasza to potrafi :-D sfajdaczyc sie na mame a pozniej jeszcze ja osikac ;-) i drzec sie przez pol nocy :-p.
A tak powarznie to jak lezy na brzuszku to zdarza jej sie glowke podnosic na pare sekund. Ale to chyba normalne, bo Laura tez pamietam szybko lepetynke podnosila.
 
fajny temat :) mój Antoś dziś kończy 8 tygodni i potrafi trzymać główkę już bardzo wysoko i nawet się podnosić na rączkach jak leży na brzuszku, świadomie się uśmiechać, zdarzyło mu się zaśmiać w głos poza tym czka prawie po każdym jedzeniu i puszcza mega głośne bączki ;-)
 
U nas tez glowka juz dosc wysoko na kilka senkund;-) a pozniej bec spada w poduche:-D:-D:-D:-D no i ladnie pupcie w gorze trzyma jak lezy na brzuszku;-)

No i piastki namietnie ssie, a raczej wysysa bo mysli, ze to moze cyc i cos poleci:-D:-D

Usmiecha sie, ale tylko jak spi i to po jedzeniu;-)
 
Wojtuś dziś ma miesiąc i leżąc na nas, czyli nie całkiem na płasko, czasami potrafi trzymać główkę nawet 1-2 min. :-) ale nie za każdym razem:sorry2:
tylko pod koniec takiego długiego unoszenia jego główka się kiwa i wtedy wygląda jak te pieski z kiwającymi się główkami podczas jazdy które kiedyś trzymano w samochodach :-D
a poza tym świetnie ssie, sika na mamę i robi kupkę podczas przebierania :-D
ale zauważyłam też że zaczyna wydobywać z siebie dźwięki które w niewielkim stopniu (ale zawsze:-D) przypominają gaworzenie :-)
 
Nasz mały siłacz też już wysoko zadziera główkę leżąc na brzuszku i nawet kręci nią na boki :tak: Podczas spania potrafi sobie przekręcić główkę z prawej na lewą i odwrotnie (na brzuszku). Poza tym też już świadomie się uśmiecha pełną buzią :-) Kąpiel też już nie jest problemem, wyluzowany na maksa sika z błogim uśmiechem do wody :-D Potem uwielbia masażyk plecków i popiskuje sobie wtedy słodko :rolleyes:
 
Super temat. Oleśka leżąc na brzuszku potrafi trzymać gówkę ale to dosłownie na parę sekund, i też wydobywa z siebie różne dzwięki co przypomina gaworzenie, po za tym lubi walnąć kupe zaraz po tym jak ją wykąpie i ubiorę :-D lubi też siusiać wtedy kiedy zabieram pieluchę żeby nałożyć nową.
 
reklama
a mój Oli potrafi już napisać MAMA:-D ..... ale żeby nie było to potrafi też sztywno główkę trzymać jak się go nosi w pionie i rozgląda się po mieszkaniu jak sie z nim spaceruje :) w ogóle juz fajnie skupia wzrok na osobach i wodzi za przedmiotem lub osoba poruszającą się i posyła pierwsze uśmieszki, nie te przez sen:-)
 
Do góry