reklama

Chwalę się

Temat na forum 'dzieci urodzone w październiku 2009' rozpoczęty przez Gemelo, 13 Wrzesień 2009.

1. Gemelo

Gemelo Fanka BB :)

Zakładam jako pierwsza (mam nadzieję, że mnie nikt nie zlinczuje za to ;-))
    Moi chłopcy - 2 doba życia (niestety przykuta do łóżka po znieczuleniu nie mogłam zobaczyć Maluchów tuż po, tyle co na sali operacyjnej). Urodzeni 01.09.2009

Max:
    DSC00118.jpg
    godzina 13:00, waga: 2700, długość: 47cm
    Alex:
    DSC00116.jpg
    godzina 13:03, waga: 2500, długość: 50cm
    I zdjęcie zrobione w dniu wyjścia ze szpitala:
    DSC00136.jpg

Aktualnie chłopcy śpią, jedzą i robią kupę ;-)Mimowolne uśmiechy są gitne. Miny bezcenne. Krasnalki są przesłodkie. I w nocy przesypiają nawet 4 godziny :tak:

2. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

Gemelo Mordo Ty nasza:-):-):-) my tu podejrzewałyśmy, ze Ty już rozpakowana...
    GRATULACJE

Lincz? za co? jesteś pierwsza rozpakowana październikówka to masz prawo założyć watek porodowy... jak znajdziesz chwilkę to opowiedz jak było (jeśli chcesz oczywiście)

3. reklama
  4. Lanselotka

Lanselotka Fanka BB :)

Słodkie bobaski Gemelo :-):-):-)
    Gratulacje raz jeszcze!

5. kluska80

kluska80 Mamisia Emisi i Jasia:))

Gemelo śliczne maluszki:tak::tak::tak:Strasznie ci zazdroszcze że juz je masz przy sobie !!!!;-);-)Duuużo zdrówka dla nich życze!!!:-)

6. Sylvietta

Sylvietta Fanka BB :)

GRATULACJE!!! PODWÓJNE!!! :-)
    przeurocze maluchy.. :tak:

7. LuizaPatrycja

LuizaPatrycja Gość

Ale śliczni, Jeju znowu się poryczałam......
    Jakie włoski mają cudowne:happy:

8. mayo

mayo Fanka BB :)

Kurcze,zebym Ja tak sie wzruszala jak zdjecia ogladam..:confused::-D:-D:-D az sie M zdziwil:-) A jak mu pokazalam to mial usmiech od ucha do ucha i stwierdzil ze imiona super:tak::-) Gameleo sa cudowni! Teraz juz calkiem nie moge sie doczekac tej naszej kruszynki! Gratuluje jeszcze raz! Buziaki dzielna mamusiu!:-):-D

9. Asheara

Asheara I can't get no sleep.

Gemelo - Chłopcy są naprawdę cudni.. i ja też się przyznam, że sie poplakalam :zawstydzona/y:
    Buziaczki dla Was, maluszki słodziutkie ;-)

10. reklama
  11. Paulaa

Paulaa PaździernikowaMama09' :))

Jeeej, jakie śliczne małe kruszynki :)) Gemelo, gratuluję!! :) Z całego serca życzę Wam zdrówka i szczęścia :)

12. arlena

arlena Październikowa mama 2009

Ale słodkie te twoje chłopaki .Gratuluje jeszcze raz

Poleć forum