reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

Za oknami już całkiem chłodno... a my akurat przebijamy się przez setki zdjęć zrobionych w trakcie tegorocznych wakacji, jedno z nich:

1051229629_quom8-L.jpg


Pozdrawiam,
KR
 
reklama
Abwgdzl swietny filmik i pomysl na niego;) Dawno tu nie zagladalm i musze przyznac ze z Adasia sliczny mezczyzna rosnie:D
Kakakarolina Maks jest uroczy - mi podoba sie na fotce gdzie patrzy w niebo (?) - mam kilka takich fotek mojego synka i je uwielbiam:D

"Mysle, wiec jestem.."
10p0upt.jpg


w0ripv.jpg
 
Ostatnia edycja:
No to ja tez wam pokaze moja kochana diablice :-) zdjecie z Helloween ;-)

1.jpg

A tak poza tym to Zuzia zaczela juz chodzic sama, wiem, ze pewnie pozniej niz wasze dzieciaczki ale ja i tak sie ciesze ze od skonczenia roku takie postepy zrobila, uwielbia ukladac klocki, spiewac z mama i chlapac w wannie podczas kapieli z tata, poza tym piszczy jak cos chce i nie slucha sie wcale :tak:
 
lysa sliczny maly diabelek :-) w rzeczywistosci tez taki zlosnik?

Czy nikt sie nie chwali juz swoimi pociechami??
 

Załączniki

  • ninaaaa.jpeg
    ninaaaa.jpeg
    29,7 KB · Wyświetleń: 181
No dobra to się chwalę :-)
 

Załączniki

  • SDC13133_zmniejszacz-pl_405884.jpg
    SDC13133_zmniejszacz-pl_405884.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 170
  • 13 (1 of 1).jpg
    13 (1 of 1).jpg
    21 KB · Wyświetleń: 169
reklama
Guziczek ale Zosia ma fajne zwierzatka. musze o takich pomyslec :tak: widze, ze przedstawilas Zosie jako diabelka i aniolka ;-) sloodka! a wloski ma tak krotkie jak moja Ninka :-D
 
Do góry