reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Dziewczynki jakby ktoras byla zainteresowana to dotarla do mnie informacja ze w pl dzis w Zarze beda nowe wyprzedaze na ciuszki dzieciece. Chyba sie wybiore pomimo tego ze leje jak nie wiem.
 
gosiane
jak masz dużą ZARE to leć :) chociaż ja ostatnio byłam jakieś 2 tyg temu albo 3 i też były u nas wyprzedaże i akurat w zara była bieda że aż piszczy. Ceny wcale nie małe, jakość średnia...
 
Ewa Banak no wiem wlasnie ze ostatnio byly kiepskie wyprzedarze ale wiem od osoby z pracujacej w Zarze ze od dzis ma byc kolejna tura wiekszych obnizek ;-) ide sie zebrac wlasnie hihi
 
Hej mam pewną prośbe może któraś będzie się na tym znała posiadam taki stelaż mutsy urban rider http://cdn1.ovh.janmedia.com/sprzedajemy/uploads/540x405_stelaz-mutsy-urban-r-399639.jpg
i chcę dokupić gondolkę tylko nie wiem czy każda mutsy będzie pasować czy musi być mutsy urban rider ... :-p
kurcze nie chcę cię wprowadzić w błąd dlatego może poszukaj na necie, wpisz moze jaka gondola do stelaża itd... na pewno wyświtlą się jakieś fora czy cuś?? a na stronie producenta nie pisze??
 
Hej mam pewną prośbe może któraś będzie się na tym znała posiadam taki stelaż mutsy urban rider http://cdn1.ovh.janmedia.com/sprzedajemy/uploads/540x405_stelaz-mutsy-urban-r-399639.jpg
i chcę dokupić gondolkę tylko nie wiem czy każda mutsy będzie pasować czy musi być mutsy urban rider ... :-p

A moze sie wybierz najlepiej do jakiegos sklepu gdzie te wozki sprzedaja i sie zapytaj.

Bylam w Zarze i Du Pa kicha z wyprzedarza u nich ale za to obkupilam sie w smyku bo przecenili jeszcze raz rzeczy ktore juz byly przecenione :-)
 
reklama
Przeglądnęłam z grubsza wąteczek i muszę przyznać, że dużo fajnych rzeczy pokupiłyście już maluszkom :)
Strasznie mi się podoba kombinezon kasiadz -śliczny.
My na razie kupiliśmy wózek - jedo fyn 4ds - i jestesmy z niego bardzo zadowoleni. W prawdzie jest używany i nosi ślady użytkowania na felgach kół i stelarzu, ale generalnie jest w dobrym stanie no i pozwoliła nam kupę kasy zaoszczędzić :)
Poza tym mam już sporo ciuszków, trochę od kuzynki, trochę nowych i część z ciuchlandu w bardzo dobrym stanie i z dobrych firm.
I na razie chyba tyle, a i tak wszyscy dookoła mówią, że jeszcze za wcześnie na kupowanie czegokolwiek.
No ale kiedy jak nie teraz? Po porodzie?
Po pierwszym będziemy też łożeczko z wyprawką zamawiać. Najprawdopodobniej to: Łóżeczko 6 kolorów KPK pościel + gratisy 15el (1717140708) - Aukcje internetowe Allegro pościel w fioletowe krowy :)
No i jeszcze jakieś kocyki, może taki MATEX KOCYK LOVI 75X100cm plusz+100% BAWEŁNA W-wa (1716524199) - Aukcje internetowe Allegro i taki KOC kocyk MIKROFIBRA 100/70mięciutki .milutki (1716930324) - Aukcje internetowe Allegro fioletowe pod kolor do poscieli i sypialni w ogóle.
 
Do góry