reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Widze, ze zakupki pelna para ;) U mnie tez sie ostatnio cos ruszylo. Bylam z Malym na spacerze i przez przypadek weszlismy do sklepu dzieciecego ;P Mlody kupil dla Lilie (takie wybralismy imie da coruni)grzechotke, a ja 3 body i taki super kocyk co mozna zamienic w becik.
images.jpg
Nastepnego dnia kupilam jeszcze 4 pary skarpetek i taki zestaw body+ rampers, a wczoraj bylismy u brata mojego przyszlego M i akurat byly marche czyli odpowiednik takiego polskiego bazaru tylko tu sa w kazdej dzielnicy w rozne dni tygodnia. No i oczywiscie musialam cos kupic ;P Chcialam taki komplet 5 body za 10euro, wiec naprawde sie oplacalo co sie rozpinaja na dole w kroku i z boku, ale moj zaczal jeczec, ze innym razem (on by wszytsko na ostatnia chwile zostawial, a ja na odwrot lubie wczesniej) wkurzylam sie i przez przypadek wzielam zwykle rozpinane w kroku i bylam potem dlugo zla, bo takich juz mam kilka i chcialam teraz inne. Hehe nie ma to jak fochy kobiety w ciazy, zaden facet tego nie zrozumie.
 
reklama
Dziewczyny a co myslicie o pieluszkach wielorazowych np: takich PIELUSZKI WIELORAZOWE | Pieluszki All-in-One | Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Chusty - Nosidła. Moj malz nagle sobie wymyslil ze pampersy beda powodowaly nieplodnosc u chlopca bo jaderka sie przegrzewaja :eek: Mi sie to troche wydumane wydaje byc w zyciu bym na to nie wpadla.

też przez chwilę rozważałam te pieluchy, ale to nie dla mnie, za dużo zabawy z tym, prania, skrobania kupek, suszenia, a mam małe mieszkanko więc nie będę miała gdzie suszyć tych wszystkich pieluszek i ubranek. Co do braku płodności? myślę że te pieluchy są stosunkowo nie długo na rynku i osoby u których można było by zbadać teraz płodność ich nie miały stosowanych bo ich poprostu nie było, bynajmniej w Polsce
 
ja wczoraj kupiłam łóżeczko turystyczne,pomyslałam,że to będzie najlepesze rozwiązanie,żeby nie biegac w ciągu dnia góra,dół,więc jest to łóżeczko na dół.Łóżko do sypialni juz wybrane,ale niestety keszcze w sklepie.
pTRU1-7303891dt.jpg
 
A ja wybrałam juz chyba wózeczek. Biore jednak 2 w 1 chyba, bo koleżanki doradzily,że skoro mam fotelik samochodowy, to nie potrezba mi juz tutaj w wózeczku. W sumie jak bedziemy na zakupach to myslę,że dziecko w foteliku mąż bedzie nosił, badz na wózku na zakupy umieścimy i z tego powodu nie ma co dopłacać do fotelika tylko po to by móc go umieścic na stelażu. Tym bardziej,że jedynie na zakupy bedziemy jeżdzic lub do rodziców a tam raczej nie spacery w glowie tylko posiedzenie w domu z rodzina aby dziadkowie wnuczka sie nacieszyli :-) A Wy co o tym myslicie? Bo jedna koleżanka mówi,że wygodnie miec możliwośc umiesczenia fotelika na stelazu?

CONECO wózki dziecięce, spacerowe, uniwersalne, foteliki, łóżeczka, krzesełka

A co do tematu kołderek ja nie kupuję. Mam dwa spiworki a oglądałam program "Mamo to ja", gdzie lekarz wypowiadał się,że optymalna temperatura do spania w pokoju dziecka to 18 stopni, a ja mam strasznie ciepłe mieszkanie i nawet w zime nie odkręcam kaloryferów, bo w bloku mnie tak sąsiedzi grzeją :-)

Własnie przeczytałam opiniie o tym wózku i dostał 3,43 punktów na 5, i opinie bardzo różne :wściekła/y: Ach ja już sama nie wiem jaki wybrać wózek. Może polecicie jakis 2 w 1 bądź 3 w 1 w ostateczności do 1000zł? Bo taki mam budżet.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnia edycja:
reklama
Ati - jak masz fotelik samochodowy to w zupełności wystarczy Ci wózek 2 w 1 :tak: nie powinno się takiego maluszka targać w foteliku na spacery tylko jednak ułożyć w gondolce :tak:
 
Do góry