reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

anek - niezłe łupy ;-)

a o to nasz wózek

spring.jpg
 
reklama
Kasiadz
a jak wyszedł ten fotomontaż? pokazywałaś gdzieś?


anek
zajebiaszcze! to Wy już na wiosne i lato jesteście ubrane:)
fotomontaż wyszedł super, wkleiłam na bb ale postanowiłam usunąć bo było tam nazwisko:)
w każdym razie napewno jeszcze kiedyś coś takiego zrobię:)

anek - niezłe łupy ;-)

a o to nasz wózek

Zobacz załącznik 441096
bardzo ładny ten wózek, jaka cena i ciężar?
my na razie będziemy korzystali z tej spacerówki którą mamy a potem ewentualnie pomyślimy o czymć lżejszym jak się nie będzie sprawdzała
 
Milka ładny wózek. Spacerówkę warto mieć dobra bo długo się jej używa a komfort prowadzenie jest bezcenny. Ja się tak z Zosia namęczyłam prowadząc jakieś tandetne używki z odzysku po znajomych.
 
to i tak dla mnie za dużo, jeśli zdecyduję sie za zakup spacerówki to takiej do 5,5kg i 400zł:)

chyba masz na mysli parasolke;) bo nigdzie raczej nie znajdziesz spacerowki o wadze 5.5kg...i w tej cenie;).wlasnie ten quinny senzz wazy w sumie z siedziskiem 8.5kg a sam stelaz 5.5..........milka prowadzi sie bosko,jest bardzo zwrotny,moj wlasnie wyladowal w bagazniku a mutsy stoi na korytarzu...jak jade na zakupy to biore quinny;)
 
reklama
tak, masz racje miałam na myśli parasolkę, bo wiem że są takie lekkie, a czy spacerówki są to nie wiem, moja z wózka spacerówka waży 10kg z tego co pamiętam:)
 
Do góry