reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam takie pytanie: Czy opłaca się kupować wózki 3 w 1??? Bo moze nalezy kupic normalna gondole a potem dokupic jakas lżejsza spacerowke???? Juz sama nie wiem:(

Kinga ja kupiłam używany Implast Bolder Ecoline w kolorze stone. Widac tylko delikatne rysy na kołach a tak to nówka :tak::tak:...warto poszukać używanych na allegro, tablica.pl a nawet w naszych anosnsach jest bardzo dużo.

Z nowych - dostęopnych w naszym kochanym grajdole to mnie podobał się wózek firmy Emjot - na rynku w sklepie, ładny lekki i dośc tani 2 w 1 - 960zł
 
Kingolinka a ja na pewno kupię wózek z przekładaną rączką i że wyciągam środek (śpiworek gondolę) i już mam spacerówkę, a nie że gondolę calkiem trzeba ściągnąć i do tego spacerówka.
 
Ja musze miec wysoki wozek bo jestem dosc wysoka;] Ogladałam Taco ( nie pamietam dalej) i pani namawiala mnie tez do Tako Princessa bo ponoc lekki... Kurde zupelnie nie mam sie kogo doradzic:( Kolezanki albo maja juz duze dzieci, albo wogole nie mysla jeszcze i dzieciach :(
 
Szalejecie widze z tymi wózkami :-) Niezłe zakupy przyznac muszę.
Moja kumpelka chce sprzedaj swój wózek. Powiedziałam, że ma foty porobic i opisac co i jak to wtedy Wam pokażę. Może któraś się skusi :-)
Ja sobie właśnie zdawłam sprawę, że muszę kupić materac do łózeczka. Kupie chyba taki jak ma synek czyli kokosowo-gryczany.
A jeszcze sobie przypomniałam, żę chciałam Wam napisać o pieluszkach. Na początek oczywiście "firmówki" są chyba najbezpieczniejsze, ale potem warto spróbować DADA Premium z Biedronki. Są naprawdę dobrej jakości, a o niebo tańsze niż Pampers. Ja osobiście polecam.
 
reklama
Do góry