reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Ja właśnie już pisałam o tym. Po porodzie goniłam starego do polskiej apteki w chicago po tantum rosa...polewanie właśnie ciepłą wodą z tantum po siku znacznie łagodziło pieczenie.
Ja nie używałam papieru tylko suszyłam delikatnie chłodnym powietrzem suszarki krocze....to samo po myciu ...niestety jakiekolwiek "tarcie" sprawiało ból:-p

kurcze to wypada suszarke zapakowac :)

szkoda, że nie rodzimy latem można by pipkę suszyć na balkonie ;-)

oj ja sie ciesze , ze latem nie rodze
chyba bym sie pochlastala w tych upalach i z podpachami w gaciach bleeee
 
Polecam ręczniki papierowe do wycierania i osuszania pipki. Rewelka bo żaden ręcznik najbardziej chłonny nie wysuszy tak dobrze a poza tym zwykłego ręcznika troszkę szkoda jak się poplami.

Ja dzisiaj znowu zaszalałam z zakupami i kupiłam wszystkie brakujące rzeczy dla dzidzi. Pierdoły w stylu pieluszki, chusteczki, waciki, smoczki, szczotkę do włosów poza tym wkładki laktacyjne, trochę kosmetyków, woreczki do pokarmu i smoczek z termometrem. Przy okazji nowy przewijak bo stary się popruł. Wydałam majątek a na dokładkę kupiłam materac lateksowy i rożek :). Mąż się zdziwi jak będzie te wszystkie rachunki płacił. No ale to już wszystko co jest nam potrzebne. Poza pościelą dla Zosi z ikei
ups. marzy mi się jeszcze czarno-biała osłonka na łóżeczko.
BabyLux BECIK / ROŻEK z KAPTURKIEM otwory na pasy (1801239740) - Aukcje internetowe Allegro
MATERAC LATEKSOWY HEVEA 140x70 +JASIEK GRATIS ! (1800087431) - Aukcje internetowe Allegro
 
ilonka ja sobie pomyślałam, że on się może sprawdzić na wyjście ze szpitala gdyby pogoda była za ciepła na gruby kombinezon. Tylko body, pajac, dresik i ten własnie rożek.
 
reklama
Do góry