reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
asionek mi wystarczyło delikatne światełko więc myślę, że jak masz w karuzeli to starczy ale... te karuzelowe światełka są bardzo zjadliwe (tzn. pożerają ogromne ilości baterii) i w zasadzie lepiej je włączać tylko na jakiś czas dla dziecka. Zresztą takie rzeczy wyjdą w praniu a lampeczkę można w każdym sklepie typu mediamarkt dokupić.

a no widzisz o tych bateriach to juz nie pomyslalam hehe , normalnie coraz glupsza sie w ciazy robie :/

ja mam taką malutką LED będzie świeciła całą noc

coś w tym stylu tylko moja ma kształt kwiatuszka Lampka nocna LED - 230 V 0,5 W !!! (1829359605) - Aukcje internetowe Allegro

fajna , tylko ja kontakty mam w takich miejscach , ze nie da rady podlaczyc :/ a szkoda

Ale dziewczyny zła jestem :wściekła/y: Rodzice załatwili mi łóżeczko uzywane w dobrym stanie. Tylko przez przechowywanie w piwnicy u nich pojawił sie na nim nalot taki. No więc z mężem stwierdzilismy,że zeszlifujemy i pomalujemy ładnie. Szlifowanie ok, narobiliśmy się jak glupi, kurz w całym mieszkaniu - bo przecież nie będę szlifować na balkonie i kurzyć. No i dzisiaj zaczęliśmy malowanie i efekt jest tragiczny. Miał byc efekt drewna z lekkim odcieniem bieli a wyszły nam takie maziaje, że w pewnym momencie zaczęliśmy się śmiać,że wygląda jakby dać jakiemus pijaczkowi za piwo aby pomalował :-) Facet kompletnie nam źle doradził czym pomalowac w sklepie. KOniec końców decydujemy się na zakup nowego. Tylko aż się we mnie gotuje jak pomyslę ile pracy w to włozyliśmy. No ale kolejny raz nie dam szlifować tego.

Może któraś z Was kupowała jakies łóżeczko z szuflada przez neta w atrakcyjnej cenie?

szkoda , ze tak wyszlo z lozeczkiem :(
 
reklama
A się pochwalę kołyską bo właśnie wyprasowałam pościel do niej
i ją złożyłam, łóżeczka na razie nie będę rozkładać
bo chcę dziecko mieć przy sobie żeby nie budzić Mileny
po nocach ...

1316800490465.jpg1316800506364.jpg1316800531001.jpg1316800541525.jpg
zdjęcia trochę niewyraźne bo telefonem robione
 
Do góry