reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba ciąża?

Ananana

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2019
Postów
36
Hej co to oznacza taki wynik beta hcg ?
Nie bardzo to rozumiem.
 

Załączniki

  • 20190909_144038.jpg
    20190909_144038.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 291
reklama
Jeśli ostatni stosunek był tego 13 sierpnia to beta jest mega niska i podejrzewam, że jest już w fazie spadkowej. Na tym etapie powinna być już w setkach a nie w dziesiątkach.
 
reklama
Ale była tabletka dzień po i niby jakiś tam okres. To nie rozumiem. Może do zapłodnienia nie doszło odrazu nie wiem...
Nawet jeżeli nie doszło od razu to max do 5-6 dni po bo tyle mogą przeżyć plemniki w drogach rodnych kobiety. A więc to już 4 tygodnie po stosunku. Myslę, że ta ciąża się nie utrzyma.
 
Nawet jeżeli nie doszło od razu to max do 5-6 dni po bo tyle mogą przeżyć plemniki w drogach rodnych kobiety. A więc to już 4 tygodnie po stosunku. Myslę, że ta ciąża się nie utrzyma.
A testy pokazują dwie kreski tzn druga slabo widoczna ale jednak a jak robilam test 24 sierpnia byla jedna. A w ostatnim tyg co byl robiłam i wyszły dwie druga jaśniejsza ale jednak
 
A testy pokazują dwie kreski tzn druga slabo widoczna ale jednak a jak robilam test 24 sierpnia byla jedna. A w ostatnim tyg co byl robiłam i wyszły dwie druga jaśniejsza ale jednak
24 sierpnia mogło jeszcze nic nie wyjść. Betę możesz powtórzyć nawet jutro. Jeżeli będzie wzrost to ok, jak spadek to ciąża obumarła.
 
reklama
Do góry