reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba ciaza?

reklama
myśle, ze ciocia pomogła… nie rozumiem takich ludzi naprawdę 🤷‍♀️ pytają się niedoedukowanych a wiedzą lepiej…
Od jakiegoś czasu już widać, że dziewczyny, które miały coś sensownego do powiedzenie po prostu milczą bo rozmowa z takimi ludźmi to żadna przyjemność. Człowiek chce pomóc, ale i tak zostanie zje*any za to, że powiedział prawdę 😂 a właściwie to za to, że nie powiedział CZY TEŻ TAK MIAŁ 🤔
 
Ostatnia edycja:
Od jakieś czasu już widać, że dziewczyny, które miały coś sensownego do powiedzenie po prostu milczą bo rozmowa z takimi ludźmi to żadna przyjemność. Człowiek chce pomóc, ale i tak zostanie zje*any za to, że powiedział prawdę 😂 a właściwie to za to, że nie powiedział CZY TEŻ MIAŁ 🤔
ja tez mam opory przed odpowiedzią, przejechałam się tyle razy chcąc dobrze 🤷‍♀️ autorzy wiedzą lepiej i ani się waż mieć inne zdanie 🤭😅
 
Jeśli ciąża potwierdzona a twoje ft4 wg kolegi wskazuję na ciążę czyli pewnie jest poza normami to polecam szybko się udać do endokrynologa bo ft4 jest bardzo ważne w ciąży i powinno być w normie.
 
Do góry