reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba ciaza?

Lenkao

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2021
Postów
15
Witam, mam 41 dzien cyklu brak okresu, okres powinien byc 19 wrzesnia, 21 wrzesnia robilam 2 testy, pierwszy wyszedl negatywny zas drugi wyszedl pozytywny z bardzo wyrazna kreska, jakos od 14 wrzesnia mam zawroty glowy i ciagle zmeczenie, mam poranne mdlosci, boli mnie podbrzusze, ostanio dwa razy omdlenia, zaokraglily mi sie piersi ale bez bolu, czy mozna powiedziec ze to juz ciaza?
 
reklama
Jeden test negatywny i jeden pozytywny.
Czyli wiesz tyle co nic.
Robiłaś kolejny?
Ponad tydzień sponienia @ więc testy nie powinny budzić wątpliwości tylko mieć dwie tłuste kreski.
Zrób bete i rozwiejesz wszelkie wątpliwości
Ogolnie temat ciazy pojawil sie tak ze mialam badanie krwi i moj znajomy student medycyny spojrzal na wyniki i zobaczyl na ft4 i na cos jeszcze i powiedzial mi ze u niego takie wyniki maja tylko kobiety w ciazy
 
Bede robic test na dniach, ale te objawy i w ogole nie mowi juz o ciazy?
No to kolega będzie musiał zmienić zawód bo lekarza z niego nie zrobią z takimi teoriami.
Jedynym badaniem krwi potwierdzającym lub wykluczającym ciąże jest badanie betahcg.
Zrób to się dowiesz.
A nieprawidłowości w hormonach mogą świadczyć o wielu chorobach wymagających leczenia więc idź do lekarza [emoji2356]
 
Na objawy typu mdłości jest zdecydowanie za wcześnie. Weź idź zrób badanie z krwi beta hcg- nie musisz być do niego na czczo więc możesz iść nawet teraz. Będziesz mieć pewność. Ja jestem w 23 tc i nikt mi w czasie ciąży nie badał ft4.
 
Na objawy typu mdłości jest zdecydowanie za wcześnie. Weź idź zrób badanie z krwi beta hcg- nie musisz być do niego na czczo więc możesz iść nawet teraz. Będziesz mieć pewność. Ja jestem w 23 tc i nikt mi w czasie ciąży nie badał ft4.
No okres mialam ostanio 20 sierpnia wiec jesli jest ciaza to jest to 6 tydzien a z tego co wiem objawy sa juz nawet w 3-4 tygodniu
 
To ironia? bo po prostu staram sie jakos wytluamczyc
Kochana jeśli jeden test wychodzi negatywny, drugi pozytywny to tylko beta potwierdzi ciążę 🙂
No okres mialam ostanio 20 sierpnia wiec jesli jest ciaza to jest to 6 tydzien a z tego co wiem objawy sa juz nawet w 3-4 tygodniu
a wiesz, że możesz mieć też np problemy hormonalne, które Ci zatrzymały okres? Boisz się iść zrobić badania z krwi czy jak? Ja bym na samych testach nie polegała.
 
reklama
Tak samo jak test może wyjść fałszywie negatywny, tak samo fałszywie pozytywny. Miałaś i negatywny i pozytywny. Wrzuć je do szklanej kuli i wylosuj. Zostało już napisane byś zrobiła badanie z krwi bo ono jest wiarygodne. Żadne objawy nie potwierdzą ciąży.
 
Do góry