reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba ciaza?

reklama
No okres mialam ostanio 20 sierpnia wiec jesli jest ciaza to jest to 6 tydzien a z tego co wiem objawy sa juz nawet w 3-4 tygodniu
Nie możesz mieć żadnych objawów w 3-4 tygodniu ciąży. W 4 tygodniu następuje zagnieżdżenie i jedyny objaw jaki może być to plamienie implantacyjne bądź Poprostu zatrzymanie okresu. Ja jestem w 9 tc i jedyny objaw to brak okresu.
Twoje wątpliwości rozwieje tylko badanie beta hcg i najlepiej powtórzenie po 48h jaki jest przyrost. A później wizyta u lekarza najlepiej ok 7 tc
 
Nie możesz mieć żadnych objawów w 3-4 tygodniu ciąży. W 4 tygodniu następuje zagnieżdżenie i jedyny objaw jaki może być to plamienie implantacyjne bądź Poprostu zatrzymanie okresu. Ja jestem w 9 tc i jedyny objaw to brak okresu.
Twoje wątpliwości rozwieje tylko badanie beta hcg i najlepiej powtórzenie po 48h jaki jest przyrost. A później wizyta u lekarza najlepiej ok 7 tc
Z tego co wiem to objawy pojawiaja sie juz nawet po 10 dniach, ja mam nieregularne cykle, owulacja moze byc nawet 6-7 dnia, moja ciotka miala objawy juz w 3 tygodniu wiec nie gadajcie glupot bo to u kazdego jest inaczej.
 
Tydzień temu zadałaś to samo pytanie i odpowiadałam Ci na nie nawet m.in ja, żebyś zrobiła betę… i jaki wynik? Nie byłaś? Dlaczego? Za tydzień tez zadasz to pytanie??
 
Tydzień temu zadałaś to samo pytanie i odpowiadałam Ci na nie nawet m.in ja, żebyś zrobiła betę… i jaki wynik? Nie byłaś? Dlaczego? Za tydzień tez zadasz to pytanie??
masakra. Jak ja widzę takie wątki to mi ręce opadają ... 🙉 doszukiwanie się objawów jest bez sensu, na początku objawy mogą wskazywać zarówno na ciąże jak i zbliżający się okres.
 
Z tego co wiem to objawy pojawiaja sie juz nawet po 10 dniach, ja mam nieregularne cykle, owulacja moze byc nawet 6-7 dnia, moja ciotka miala objawy juz w 3 tygodniu wiec nie gadajcie glupot bo to u kazdego jest inaczej.
A to bardzo przepraszam jeżeli mówię głupoty 🤭
A która to twoja ciąża ?
 
reklama
Do góry