reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba pozamaciczna

Bobba11

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2018
Postów
78
Cześć dziewczyny. Mam taki problem. Byłam wczoraj u ginekologa mojego. I super nowina 5tydz ciąży. Tak przynajmniej na początku myślałam.
Podczas badania najpierw powiedział : widzisz tutaj mamy pęcherzyk ciążowy itp. Ale chwilę później powiedział : mamy problem. Widzę tutaj coś w lewym jajowodzie możliwe że to ciąża. Później zaczął mnie pocieszać że to nic pewnego i takie tam ale nie wiem co teraz o tym myśleć...
 
reklama
Spokojnie na razie dopóki nic nie masz stwierdzonego :) ! Co dokładnie widział doktor? To itp trochę mało mówi, był zarodek ? Pęcherzyk żółtkowy? I z tego co rozumiem to to wszystko co widział lekarz to w jajowodzie było, nie w macicy?
 
To nie jest źle!!! Skoro jeden zarodek jest zagnieżdzony w macicy. Na razie nie myśl negatywnie. Czekaj na kolejne usg. Wiem, że pewnie ciężko Ci będzie wytrzymać ale musisz jakoś dotrwać. Pamiętaj na razie nic nie jest stwierdzone! :) trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny. Mam taki problem. Byłam wczoraj u ginekologa mojego. I super nowina 5tydz ciąży. Tak przynajmniej na początku myślałam.
Podczas badania najpierw powiedział : widzisz tutaj mamy pęcherzyk ciążowy itp. Ale chwilę później powiedział : mamy problem. Widzę tutaj coś w lewym jajowodzie możliwe że to ciąża. Później zaczął mnie pocieszać że to nic pewnego i takie tam ale nie wiem co teraz o tym myśleć...
No my też raczej więcej niż lekarz ci nie powiemy
 
reklama
reklama
Do góry