reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Chyba) wreszcie ciąża

reklama
Hej kobitki :) Od razu proszę o „łagodne” potraktowanie mojego tematu, nie pisanie nic o szklanych kulach etc. Ja to wiem ;) Staramy się z mężem od ładnych kilku miesięcy o dziecko, staramy się nie wmawiać sobie absolutnie objawów i tak dalej. Na luzie. Od października biorę dodatkowo inofolic combi. Od 4 dni spóźnia mi się okres, tu pytanie czy jest już sens zrobienie testu, czy może jest zbyt wcześnie ? Ale co mnie bardziej zastanawia to dosyć wodnista wydzielina, gdzie przed okresem odczuwa sie zazwyczaj Saharę, oraz BARDZO duży dyskomfort sutków. Pieką dosłownie bez dotykania od tygodnia. Wiem, że ile kobiet tyle objawów i nikt nie zna 200% odpowiedzi, ale być może któraś z Was odczuwała to samo :) Pozdrawiam!

O wydzielinie nic nie wiem ale moim pierwszym objawem na tak wczesnym etapie było właśnie pieczenie i ból sutków. Do tego stopnia, ze stanika nie mogłam nosić. Tak wiec z mojego punktu widzenia dobrze wróży...
 
O wydzielinie nic nie wiem ale moim pierwszym objawem na tak wczesnym etapie było właśnie pieczenie i ból sutków. Do tego stopnia, ze stanika nie mogłam nosić. Tak wiec z mojego punktu widzenia dobrze wróży...
Wiadomo, nie staram sobie wmówić, że mam jakieś objawy, omdlenia, jedynie obserwuje to, czego przed okresem nigdy nie było, a ten piekący ból sutków właśnie taki jest jak opisujesz. Zobaczymy ✌️
 
Tak na marginesie....w żadnej ciazy nie mdlałam.
Zrob test, wtedy będziesz wiedziała napewno. Jeśli cykle są regularne to 4 dni spóźnienia to masa czasu. Jeśli jest ciąża to krecha powinna aż w oczy krzyczeć. Obojętnie z jakiego moczu test robiony.
Ja moje wszystkie testy robiłam na szybko, po południu, w pracy...krechy były od razu widoczne, nawet tych dwóch minut nie musiałam czekac.
 
Tak na marginesie....w żadnej ciazy nie mdlałam.
Zrob test, wtedy będziesz wiedziała napewno. Jeśli cykle są regularne to 4 dni spóźnienia to masa czasu. Jeśli jest ciąża to krecha powinna aż w oczy krzyczeć. Obojętnie z jakiego moczu test robiony.
Ja moje wszystkie testy robiłam na szybko, po południu, w pracy...krechy były od razu widoczne, nawet tych dwóch minut nie musiałam czekac.
Owszem raaaz na ruski rok zdarzyło się, że było jeden dzień w tył ale częściej w przód natomiast max 3 tylko raz po zatruciu. Nie chce się rozczarować stad ta zwłoka ale jutro smigam do apteki✌️
 
Nie nakręcam się ale nie robię testu bo boję się wyniku negatywnego 🙈 czyli jednak się nakręcasz. Zrób test i tyle co ma być to będzie. Nie ma sensu tego odciągać bo nikt nie wywróży czy jesteś w ciąży czy nie.
 
Mi tez sie spoznia, dzisiaj 40 dc a że bóle są dalej to wybrałam się do ginekologa ww przychodzi na NFZ,kobieta nieczula podczas badania ale stwierdziła zapalenie przydatkow, dostałam docxycyclinum antybiotyk i diclac, dala skierowanie na badania beta, morfologia,mocz,crp na poniedziałek a we wtorek mam przyjść bo nie wyklucza ciąży i dlatego nie dala mi nic na wywołanie okresu, czy zapalenie przydatkow może opóźnić okres? A skoro tego nie wyklucza to czemu dala akurat ten antybiotyk? Dopiero w domu doczytałam że jest szkodliwy, nie nakręcam się ciąża tylko się zastanawiam i nie wiem
@Blackdunde proponuję bete zrobić
 
Mi tez sie spoznia, dzisiaj 40 dc a że bóle są dalej to wybrałam się do ginekologa ww przychodzi na NFZ,kobieta nieczula podczas badania ale stwierdziła zapalenie przydatkow, dostałam docxycyclinum antybiotyk i diclac, dala skierowanie na badania beta, morfologia,mocz,crp na poniedziałek a we wtorek mam przyjść bo nie wyklucza ciąży i dlatego nie dala mi nic na wywołanie okresu, czy zapalenie przydatkow może opóźnić okres? A skoro tego nie wyklucza to czemu dala akurat ten antybiotyk? Dopiero w domu doczytałam że jest szkodliwy, nie nakręcam się ciąża tylko się zastanawiam i nie wiem
@Blackdunde proponuję bete zrobić
Dzięki 👍Ja niedawno ( listopad) byłam na wizycie kontrolnej, wszysrko było w idealnym porządku. Kupiłam test clear blue krory powinien wykryć ciąże niezależnie od pory dnia. Chyba powtórzę rano. Umówiłam już wizytę u swojego lekarza, niestety będzie dostępny dopiero w lutym (9.2) i na ten dzień umówiłam wizytę. Podobno test czasem nie pokazuje ciąży.
 
reklama
Hej kochana! Jestem tu nowa... z mężem również staramy się już dość długo... 8 dni do miesiaczki a mnie sutki tak mocno bolą, że nie idzie wytrzymać..

Co do Twojego tematu...
Robiłaś ponownie test?
 
Do góry