reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Chyba) wreszcie ciąża

Hej kochana! Jestem tu nowa... z mężem również staramy się już dość długo... 8 dni do miesiaczki a mnie sutki tak mocno bolą, że nie idzie wytrzymać..

Co do Twojego tematu...
Robiłaś ponownie test?
Dzisiaj zrobiłam pierwszy test, okres spóźnia się już szósty dzień, jedyne co mi „dolega” to bardzo swędzące sutki, oraz lekkie rozbieranie jak przed okresem 🤔Trzhmam kciuki żeby Ci się udało 🤩
 
reklama
Dziękuję za miłe słowa, aż się uśmiechnęłam do monitora! :) Staramy się już rok, także sama nie wiem co myśleć...

Hm, może zrób betę? Tak dla pewności, testy niekiedy nie pokazują, tymbardziej jeśli są słabej czułości. Jaką Twoj mial czułość?
 
Dziękuję za miłe słowa, aż się uśmiechnęłam do monitora! :) Staramy się już rok, także sama nie wiem co myśleć...

Hm, może zrób betę? Tak dla pewności, testy niekiedy nie pokazują, tymbardziej jeśli są słabej czułości. Jaką Twoj mial czułość?
Clear blue 25 jeśli chodzi o czułość
 

Załączniki

  • E1D8C1D2-DAAB-4F92-910D-FBDF32F99411.jpeg
    E1D8C1D2-DAAB-4F92-910D-FBDF32F99411.jpeg
    33,2 KB · Wyświetleń: 143
Następnym razem spróbuj może dziesiątką, dwudziestkipiątki nie są aż tak czułe. Ale pamiętaj gdyby się nie udało, staramy się dalej 😘
 
Do góry