reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ci nasi lekarze...

Kropecka- może Ty się zbierz kochana i pojedź na izbe przyjęć do szpitala w którym zamierzasz rodzić, albo chociaż do najbliższego i niech Ci jakiś dyżurny zrobi USG. Krwawienie to nie przelewki. Trzymam kciuki za Ciebie
 
reklama
Z wiktorem jak zaczelam po wizycie krwawic tydzien przed terminem to mnie zlali kompletnie. nie zrobili mi zadnego badania, stwierdzili ze nie rodze i dopiero sie mna zajma jak sie zacznie akcja porodowa :/

pewnie podraznil mi szyjke przy badaniu i stad ta krew
 
Hej Kropecko pojedz jednak gdzieś z tym krwawieniem... Kurcze ty to masz z tymi lekarzami, ten też jakiś dziwny, że sie az tak sugeruje tą miesiączką...
 
jutro umówiłam się na wizytę do innego lekarza, z nim skonsultuję to wszystko, podobno jest dobry i pracuje w szpitalu w którym najprawdopodobniej urodzę i najprawdopodobniej cc przy tym ułożeniu dziecka.
 
kropecka ty biedna jestes:dry:Moze ci odszedl czop sluzowy?dobrze ze jutro idziesz na wizyte.Trzymaj sie do jutra.:-)
 
kropecka Kobieto spokojnie( wiem że się dobrze gada. Jaka to krew( zywoczerwona???) JAk tak to pewnie ci coś tam podrażnił. Dobrze że jutro idziesz do innego gina. A szczerze mówiąc to mam przeczucie że ten będzie ok. Trzymaj się Kochana!!!
 
tak jak myslalam, krwawienie ustalo, wiec to na pewno przez to ze mi cos tam przy szyjce majstrowal. ale mam dzisiaj pozno ta wizyte, o 21:40 :) a dziwilam sie jak Patrysia miala tak pozno :)
 
reklama
jeszcze pół godziny i będzie miała kropecka wizytę. JAk wróci to pewnie nic nie napisze tylko jutro. Ale się denerwuje. :no:Babo ty mnie wykończysz!!!!:-(
 
Do góry