reklama

Ci nasi lekarze...

Od
9 Listopad 2007
Miasto
Łódź
Odpowiedzi
0
Kropecka- może Ty się zbierz kochana i pojedź na izbe przyjęć do szpitala w którym zamierzasz rodzić, albo chociaż do najbliższego i niech Ci jakiś dyżurny zrobi USG. Krwawienie to nie przelewki. Trzymam kciuki za Ciebie

reklama

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Od
1 Październik 2005
Miasto
Łódź
Odpowiedzi
0
Z wiktorem jak zaczelam po wizycie krwawic tydzien przed terminem to mnie zlali kompletnie. nie zrobili mi zadnego badania, stwierdzili ze nie rodze i dopiero sie mna zajma jak sie zacznie akcja porodowa :/

pewnie podraznil mi szyjke przy badaniu i stad ta krew

gunia

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Od
1 Listopad 2005
Odpowiedzi
0
Hej Kropecko pojedz jednak gdzieś z tym krwawieniem... Kurcze ty to masz z tymi lekarzami, ten też jakiś dziwny, że sie az tak sugeruje tą miesiączką...

kropecka

Od
1 Październik 2005
Miasto
Łódź
Odpowiedzi
0
jutro umówiłam się na wizytę do innego lekarza, z nim skonsultuję to wszystko, podobno jest dobry i pracuje w szpitalu w którym najprawdopodobniej urodzę i najprawdopodobniej cc przy tym ułożeniu dziecka.

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Od
12 Sierpień 2005
Odpowiedzi
0
kropecka Kobieto spokojnie( wiem że się dobrze gada. Jaka to krew( zywoczerwona???) JAk tak to pewnie ci coś tam podrażnił. Dobrze że jutro idziesz do innego gina. A szczerze mówiąc to mam przeczucie że ten będzie ok. Trzymaj się Kochana!!!

kropecka

Od
1 Październik 2005
Miasto
Łódź
Odpowiedzi
0
tak jak myslalam, krwawienie ustalo, wiec to na pewno przez to ze mi cos tam przy szyjce majstrowal. ale mam dzisiaj pozno ta wizyte, o 21:40 :) a dziwilam sie jak Patrysia miala tak pozno :)

reklama

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Od
12 Sierpień 2005
Odpowiedzi
0
jeszcze pół godziny i będzie miała kropecka wizytę. JAk wróci to pewnie nic nie napisze tylko jutro. Ale się denerwuje. :no:Babo ty mnie wykończysz!!!!:-(

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku