reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ci nasi lekarze...

reklama
fajnie się składa, chodzimy do tego samego lekarza, rodzimy w tym samym szpitalu i mamy termin na ten sam dzień :)
 
no z koleżanką z majówek, która miała termin dzień wcześniejszy ode mnię spotkałyśmy się w szpitalu. ona urodziła dzień wcześniej ale zeszłam do niej ją odwiedzić :)
 
kwiatuszku ja napewno nie. Zanim do Wrocławia bym dojechała to pewnie bym urodziła. Z okolic Wadowic/ Oświęcimia jestem :-)
 
Ja szykuje się rodzić na Galla w Krakowie. A dowodzi mną dr Jakub Waltoś. Mimo ,że szpital już wybrałam wszystko okazać się może, np że urodzę w czasie wizyty u rodziców w Oświęcimiu....;-) Albo na Galla będzie "zajęte" pozatym tam jeszcze porodówki chyba nie otwarli. Gramolą się z tym remontem ....

Nie ważne gdzie urodzimy Kochane Mamusie, ważne by nasze Dzidziulki jak i My same dobrze to zniosły i bez komplikacji.
Cium!
 
reklama
Do góry