reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąg dalszy test pappa

Barcelona356

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2018
Postów
51
Hej, byłam dziś na 2 prenatalnych i ryzyko wyjściowe trisomii 21 wyszło 1: 1 315 a indywidualna wartość ryzyka trisomii 21 wyszło 1: 596. Wcześniejsze ryzyko było 1: 265. Jestem w tym kompletnie zielona i nie ogarniam. Babka mi powiedziała, że ryzyko się poprawiło i skierowała mnie na echo serca. Co o tym myślicie? Bo ja już sama nie wiem co mam myśleć
 
reklama
Spokojnie, ryzyko wyszło niskie, więc maluszek zdrowy. Pappa to tylko statystyki i jeśli usg też wyszło bardzo dobrze, więc bym się nie martwiła ;) U mnie pappa wyszła 1:30, zrobiłam test sanco i córeczka zdrowa.
 
Jeśli mogę to się podepnę pod wątek - w 12w1d miałam usg u swojego lekarza: NT 1,4 przy CRL 55, reszta wszystko w porządku. W 13w4d miałam prenatalne i NT 2,9 przy CRL 76,4, do tego Pappa 0,332 I beta 0,353

Po tych wszystkich wynikach ryzyko T13 1:263
I oczywiście sugestia wykonania amniopunkcji.

Ktoś miał podobną sytuację?
 
Do góry