reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągle krwawienie po CC

RissRose

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
180
Hej dziewczyny. Miała tak któraś z Was? Otóż 5 września mialam CC. Potem wiadomo połóg równo 6 tyg. Nie leciało duzo krwi ( może przez pierwsze 2 tyg) Ogólnie połóg przeszlam bardzo dobrze, no może nie licząc rany po CC. Tydzień po połogu dostalam okres który trwał 2 tyg i po około 3 tyg znowu dostałam okres w którym zaczęłam brać tabletki anty Lasinelle. Miesiączka równie trwala 2 tyg. Po około tygodniu od miesiączki zaczęłam krwawić. Po następnej miesiączce także krwawiłam parę dni. Czytalam ze to normalne, bo hormony szaleją i przez 3 pierwsze miesiące od brania anty mogę krwawić parę dni poza okresem, ale w tym miesiącu to już przesada krawie juz 2 tydzień ( jutro biorę ostatnia tabletkę anty) I powinnam dostać myślę w sobotę miesiączkę, no i od jakiś 4 dni pobolewa mnie dół brzucha. Zaczynam się martwić.... ( dodam, że te tabletki anty brałam przed ciaza I mi służyły)
 
reklama
A co mówił ginekolog na wizycie popołogowej? Czy macica była już calkowicie oczyszczona? Czy karmisz piersią? Moim zdaniem konieczna jest pilna wizyta u ginekologa, może za wcześnie dostałaś taką dawkę hormonów w postaci tabletek. Zrób też morfologie krwii żebyś przez te krwawienia nie dostała anemi. Zdecydowanie tak nie powinno być po porodzie.
 
A co mówił ginekolog na wizycie popołogowej? Czy macica była już calkowicie oczyszczona? Czy karmisz piersią? Moim zdaniem konieczna jest pilna wizyta u ginekologa, może za wcześnie dostałaś taką dawkę hormonów w postaci tabletek. Zrób też morfologie krwii żebyś przez te krwawienia nie dostała anemi. Zdecydowanie tak nie powinno być po porodzie.
Mowil mi ogólnie, że jest wszystko dobrze i mam przyjść za pół roku i zrobi mi wtedy cytologię. Nie karmie piersią. Myślę aby pójść po miesiączce do lekarza, może parę dni po miesiączce nie będę krwawić
 
Hej, miałam dokładnie to samo co Ty. Wszystko oczyszczone i mega krwawienie. Dostałam tabletki Atyvia i przeciwkrwotoczne. Przy pierwszym opakowaniu tabletek ciągłe plamienia. Drugie opakowanie sytuacja wydawała się być opanowana a tu znowu pojawiły się krwawienia. Teraz skończyłam drugie opakowanie i właśnie dostałam krwawienia z odstawienia. Mój ginekolog, do którego mam pełne zaufanie, mowil, że krwawienie mogą się pojawiać do 3 miesięcy od rozpoczęcia antykoncepcji. Zobaczymy jak będzie przy trzecim opakowaniu. Oczywiście jeśli, coś Cię niepokoi do umów się na wizytę, ale jak widzisz nie jest to takie rzadkie zjawisko🤔robiłaś morfologia? Moja wyszła książkowo i poziom zelaza jak u konia, więc chyba taka moja natura, bo po ciąży z córką miałam podobnie, ale obyło się bez hormonów.
 
Hej, miałam dokładnie to samo co Ty. Wszystko oczyszczone i mega krwawienie. Dostałam tabletki Atyvia i przeciwkrwotoczne. Przy pierwszym opakowaniu tabletek ciągłe plamienia. Drugie opakowanie sytuacja wydawała się być opanowana a tu znowu pojawiły się krwawienia. Teraz skończyłam drugie opakowanie i właśnie dostałam krwawienia z odstawienia. Mój ginekolog, do którego mam pełne zaufanie, mowil, że krwawienie mogą się pojawiać do 3 miesięcy od rozpoczęcia antykoncepcji. Zobaczymy jak będzie przy trzecim opakowaniu. Oczywiście jeśli, coś Cię niepokoi do umów się na wizytę, ale jak widzisz nie jest to takie rzadkie zjawisko🤔robiłaś morfologia? Moja wyszła książkowo i poziom zelaza jak u konia, więc chyba taka moja natura, bo po ciąży z córką miałam podobnie, ale obyło się bez hormonów.
No wlasnie tez czytalam ze 3 miesiące można po tabletkach krwawić ( nie licząc miesiączki) troszkę mnie niepokoi ten bol jakby jajników? Właśnie morfologii nie robilam w ciąży bardzo żelazo spadało mi w dół i musiałam go suplementowac. No i pierwszy raz w zyciu dostałam opryszczki po porodzie ( dzis wyskoczyła mi drugi raz 😫) chociaz biorę takie witaminy jak a+e, b, c,d magnez i cynk
 
Mój lekarz twierdzi, że juz taka moja natura, bo z medycznego punktu widzenia wszystko jest ok. Córkę karmiłam wyłącznie piersią I to baaaardzo dlugo, a miesiączkę dostałam w pierwszym możliwym cyklu po połogu🤦‍♀️więc z tym brakiem miesiączki przy KP też różnie bywa. Powiem Ci, że w tym cyklu też odczuwam mocniejszy ból podbrzusza i jajników, może taki nam się trafil miesiąc. W każdym razie zobaczę jak będzie wyglądał kolejny cykl z tabletkami i mam nadzieję, że już wszystko się zarówno mnie,jak i Tobie unormuje.
 
reklama
Do góry