reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągle obawy o saczenie sie wod plodowych.

Rowniez slyszalam o nospie takie rzeczy, ale z drugiej strony chyba wole wybrac mniejsze zlo niz, zeby stracic dziecko czy cos. Mam taki zamiar zglosic bedzie inny lekarz to moze bardziej go to zainteresuje no I zapytam o ten mocz czy jak jest okej to ma prawo takie cos wytepowac. Chociaz ja po biegunce nieraz musze isc siku z 5 razy pod rzad, bo mnie cisnie, ale to mam jelito, ktore mi plata duze filge w ciazy, a ze on tez moze powodowac skurcze to misze sie trzymac na bacznosci.
I jak tam? Ja bralam nospe tydzien ale ze nie pomagala itp to odstawilam ( w szpitalu dawali) synkowi nic nie bylo no ale to tylko tydzień .
Mysle ze tez trzeba wybrac mniejsze zlo.:)
 
reklama
I jak tam? Ja bralam nospe tydzien ale ze nie pomagala itp to odstawilam ( w szpitalu dawali) synkowi nic nie bylo no ale to tylko tydzień .
Mysle ze tez trzeba wybrac mniejsze zlo.:)
Wypisali mnie dzisiaj ze szpitala, dali tylko inne globulki, bo tamte mnie chyba uczulily I dali inne leki I mam je brac, ale ja nadal jestem zmartwiona. Mowili, ze to infekcja I nic wiecej, ale jakos jak wyszlam ze szpitala, pojechalismy do sklepu to mialam mokra bielizne.. a teraz niby okej, ale duzo tej wydzieliny. Jakos nie uspokoilam sie I boje sie, ze jednak cos przeoczyli. :(
 
Wypisali mnie dzisiaj ze szpitala, dali tylko inne globulki, bo tamte mnie chyba uczulily I dali inne leki I mam je brac, ale ja nadal jestem zmartwiona. Mowili, ze to infekcja I nic wiecej, ale jakos jak wyszlam ze szpitala, pojechalismy do sklepu to mialam mokra bielizne.. a teraz niby okej, ale duzo tej wydzieliny. Jakos nie uspokoilam sie I boje sie, ze jednak cos przeoczyli. :(
Kochana kup te wkładki w aptece jeszcze raz sprawdzić tzn te paski .
Jaki ta wydzielina ma kolor? bo wody sa przezroczyste wydzielina ciążowa biala
 
Ja miałam wodniste upławy przy braniu luteiny dopochwowej. Też bardzo się martwiłam że to wody płodowe, ciągle biegałam do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Potem trafiłam w Internecie na wypowiedzi dziewczyn, które miały podobne objawy po braniu luteiny i to mnie troszkę uspokoiło. Natomiast kiedy odeszły mi wody przed porodem, jak leżałam na patologii, to przy badaniu paseczki nie zabarwiły się wcale na kolor ciemnoniebieski... stałam w kałuży a próbowano mi wmówić że to właśnie nie wodu, bo paseczki się nie zabarwiły :) pozdrawiam i polecam brać magnez mnie bardzo pomógł na skurcze i bóle macicy, brałam 3xdziennie po 2 tabletki asmag forte :)
 
Kochana kup te wkładki w aptece jeszcze raz sprawdzić tzn te paski .
Jaki ta wydzielina ma kolor? bo wody sa przezroczyste wydzielina ciążowa biala
Wiem, ze wydzielina w ciazy jest biala, ale teraz mam brac inne globulki I troche jej wylatuje. Po nocy majtki sa suche tylko dzisiaj byla jakas jedna mokra plamka tez mnie to zmartwilo. Do tego uaktywnila sie moja nerwica I od wczoraj mam wysokie cisnienie z powodu nerwow I mojego lęku I juz nie wiem co robic czy wracac do szpitala czy co? Wszyscy probuja mnie uspokoic, ze jest wszystko dobrze, a ja wciaz panikuje... I tak w kolko. ;/
 
Ja miałam wodniste upławy przy braniu luteiny dopochwowej. Też bardzo się martwiłam że to wody płodowe, ciągle biegałam do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Potem trafiłam w Internecie na wypowiedzi dziewczyn, które miały podobne objawy po braniu luteiny i to mnie troszkę uspokoiło. Natomiast kiedy odeszły mi wody przed porodem, jak leżałam na patologii, to przy badaniu paseczki nie zabarwiły się wcale na kolor ciemnoniebieski... stałam w kałuży a próbowano mi wmówić że to właśnie nie wodu, bo paseczki się nie zabarwiły :) pozdrawiam i polecam brać magnez mnie bardzo pomógł na skurcze i bóle macicy, brałam 3xdziennie po 2 tabletki asmag forte :)
No to mnie niezle teraz wystraszylas... tylko oni sprawdzali mi na usg wody plodowe I byly w normie, jak leze czy cos to nie czuje, zeby cokolwiek wylatywalo, a ponoc przy wodach wylatuje jak sie lezy? No I w dodatku doszla mi nerwica, wysokie cisnienie I juz naprawde nie wiem co robic jestem zdezorientowana, a wiem, ze nerwy szkodza I to bardzo... :(
 
Roksi chodziło mi o to, że Twoje objawy przypominają moje kiedy brałam luteinę. Wydzielina była często wodnista, najczęściej w dzień ją obserwowałam, ponieważ w dzień się dużo więcej ruszałam. Może zapytaj lekarza czy w Twoim przypadku mogą to być upławy związane z braniem luteiny. Ja Cię doskonale rozumiem, bo ja też byłam ciągle przerażona, że to są wody, jednak podczas każdego badania ilość wód wychodziła mi w normie :)
 
Roksi chodziło mi o to, że Twoje objawy przypominają moje kiedy brałam luteinę. Wydzielina była często wodnista, najczęściej w dzień ją obserwowałam, ponieważ w dzień się dużo więcej ruszałam. Może zapytaj lekarza czy w Twoim przypadku mogą to być upławy związane z braniem luteiny. Ja Cię doskonale rozumiem, bo ja też byłam ciągle przerażona, że to są wody, jednak podczas każdego badania ilość wód wychodziła mi w normie :)
Ale jaka Ty bralas luteine? Dopochwowo czy pod jezyk? Bo to istotne.
 
Roksana ja brałam dopochwowo i miałam takie same upławy raz się przestraszyłam bo aż taka woda mi pociekla biała po nogach jak się rozpuscila hehe
 
reklama
Do góry