reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągłe pobudki dziecka

Sany

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2019
Postów
252
Hej, proszę was o poradę bo już sama nie wiem co robić. Syn ma 11 miesięcy i odkąd zaczęły mu dwa miesiące temu wychodzić czwórki skończyło się długie spanie. Karmię na żądanie, nawet w nocy jak przytulenie bić nie dało to dawałam pierś i spał spokojnie. Jednak od tych 2 miesięcy budzi się co około 45 minut. Nie ma znaczenia czy to drzemka w dzień czy spanie w nocy. Budzi się po tym czasie i śpiewanie, kołysanie, przytulanie nic nie daje. Z minuty na minutę coraz większy krzyk i rozpacz. Tylko pierś go uspokaja, jednak przez to ja chodzę jak zombie. Gdyby go obecnie bolały dziąsła to bym rozumiała, ale dwie czwórki mu już wyszły, a kolejne dwie to jeszcze daleka droga. Nie ma problemów z brzuchem, nie je ciężkiej kolacji, pielucha mu nie przeszkadza. Zauważyłam, że nawet w dzień gdzie chciałam już mniej karmić i zastępować normalnym jedzeniem to poszło to na straty. Ciągnie za bluzkę często i domaga się piersi. Czy to skok rozwojowy? Nie wiem co mam robić.
 
reklama
Może być skok rozwojowy objawiający się regresem snu (10-12mc). Być może niedługo mile Cię zaskoczy nową umiejętnością :)
 
Zaczyna stawać sam bez trzymania się to może niedługo będą pierwsze kroki. Mam nadzieję, że to to i szybko przejdzie 😁
 
Do góry