reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągłe ssanie w żołądku

Dołączył(a)
5 Styczeń 2022
Postów
8
Hej dziewczyny, zaczęłam 9 tydzień ciąży, tzn z USG wychodzi 8+2 a z miesiączki 8+6. To moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w styczniu, martwię się cały czas zwłaszcza, że mam trochę za wysoki cukier i dużo za wysokie TSH bo dwa tygodnie temu wynosiło 4,06...biorę letrox przepisany od ginekologa, a w czwartek mam wizytę u Endo. Nie wiem czy spotkalyscie się z tym, że cały czas ssie was w żołądku? Ja nawet nie jestem głodna, ciężko mi patrzeć na jedzenie bo wszystko mi jakoś zbrzydło, ze względu na cukier jem mniejsze posiłki ale częściej. Najadam się, ale cały czas to ssanie, dzień i noc jakbym była cały czas głodna, w trakcie, przed i po posiłku. Czy któraś z was też tak miała? Mam tak już 3 dzień, przeplata się to z mdłościami, gdzieś tak od 2 tygodni, ale nie wymiotuje.
 
reklama
Hej dziewczyny, zaczęłam 9 tydzień ciąży, tzn z USG wychodzi 8+2 a z miesiączki 8+6. To moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w styczniu, martwię się cały czas zwłaszcza, że mam trochę za wysoki cukier i dużo za wysokie TSH bo dwa tygodnie temu wynosiło 4,06...biorę letrox przepisany od ginekologa, a w czwartek mam wizytę u Endo. Nie wiem czy spotkalyscie się z tym, że cały czas ssie was w żołądku? Ja nawet nie jestem głodna, ciężko mi patrzeć na jedzenie bo wszystko mi jakoś zbrzydło, ze względu na cukier jem mniejsze posiłki ale częściej. Najadam się, ale cały czas to ssanie, dzień i noc jakbym była cały czas głodna, w trakcie, przed i po posiłku. Czy któraś z was też tak miała? Mam tak już 3 dzień, przeplata się to z mdłościami, gdzieś tak od 2 tygodni, ale nie wymiotuje.
Ja tak mialam do konca 3 miesiąca. Bardzo nieprzyjemne uczucie, bol żołądka i taki hmm ciagly glod. A jak się zjadlo to mdliło i wieczorami wymioty... spróbuj jesc dosyć często Ale malo. Mi pomagało podjadanie słonych krakersów. Są specjalne tabletki w aptece na mdłości w coazy Ale mi to nie pomogło akurat. Ssanie cukierków pomagało. Po pierwszym trymestrze przeszlo samoistnie.
 
Do góry