reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągłe zmęczenie i brak sił.

boska.ka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2019
Postów
470
Hej dziewczyny!
Czy wy także będąc w ciąży odczuwacie ciągłe zmęczenie?
Mi wystarczy zwykły spacer do sklepu i zrobienie zakupów i już mam ochotę się walnąć na sofie i leżeć. Już nawet nie wspominając o tym, że nie mam siły chodzić swoim zwykłym tempem, bo od razu łapie zadyszkę.
Jak to jest u was? U mnie to juz 18tc.. aż się boję co będzie dalej! :p
 
reklama
Hej, jestem w 24 tygodniu i chodzenie póki co nie sprawia mi problemu, może dlatego że cały czas pracuje. A zadyszkę łapię przy schylaniu się, czasem jak mam buty zawiązać to podnoszę się cała spocona
 
Hej dziewczyny!
Czy wy także będąc w ciąży odczuwacie ciągłe zmęczenie?
Mi wystarczy zwykły spacer do sklepu i zrobienie zakupów i już mam ochotę się walnąć na sofie i leżeć. Już nawet nie wspominając o tym, że nie mam siły chodzić swoim zwykłym tempem, bo od razu łapie zadyszkę.
Jak to jest u was? U mnie to juz 18tc.. aż się boję co będzie dalej! :p
Kochana u mnie do sypialni mam 9 schodow a wydaje mi sie jakbym na 4 pietro szla xd sa dni ze mam mnóstwo energii a czesem jestem jak kapec..nawet nie mam sily lezec..jestem w 17tc+5
 
U mnie zależy od dnia. Generalnie odkąd nie ma upałów bardzo dobrze śpię w nocy. Zadyszki najgorze mam jakąś godzinę po zjedzeniu śniadania. Staram się nie żreć za dużo. Jakaś taka reakcja organizmu. Po obiedzie czy kolacji już tak nie mam :) Potrafię przejść bardzo dużo. Spacerowicz ze mnie. Ale mam takie dni, że odeszłam od domu 100 m i musiałam usiąść bo mroczki w oczach.
 
U mnie zależy od dnia. Generalnie odkąd nie ma upałów bardzo dobrze śpię w nocy. Zadyszki najgorze mam jakąś godzinę po zjedzeniu śniadania. Staram się nie żreć za dużo. Jakaś taka reakcja organizmu. Po obiedzie czy kolacji już tak nie mam :) Potrafię przejść bardzo dużo. Spacerowicz ze mnie. Ale mam takie dni, że odeszłam od domu 100 m i musiałam usiąść bo mroczki w oczach.
Ooj tak! Zadyszki przy jedzeniu! Mam to samo :p
 
reklama
Ja jeszcze 2 tyg temu przejechałam autem prawie 1000 km z kółkiem w 24h z 2ngodx drzemka ale od jakichś 2 miesięcy wyprawa na zakupy i przytarganie ma 2 piętro to szczyt. Niestety lepiej nie będzie. Hahaha 39 tydzień i młody nigdzie się nie wybiera a waży ok 3600/ 3700 wg dzisiejszej wizyty. Chyba zamieszkam u sąsiadów na parterze. Spać w nocy się już nie da, Zadyszka.
Błogosławiony czas ciąży. Hahaha :laugh2:
 
Do góry