reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągłe zmęczenie i senność na końcówce ciąży?

Dołączył(a)
3 Maj 2019
Postów
11
Obecnie 35 tc i od jakiegoś czasu nic tylko bym spała codziennie drzemka po 4 godziny a gdybym mogła to pewnie przespałabym cały dzień, spać chce mi się już ok 21 podczas gdy zawsze kladlam się około 1 w nocy. Wiem że taka senność to normalna sprawa na początku ciąży ale ja na początku tak nie miałam w drugim trymestrze również nie a teraz przy końcówce to dramat. Zastanawia mnie to czy nie powinnam porobić jakiś badań może mam niedobory czegoś wiecie w ciąży WSZYSTKO może oznaczać COŚ więc jeśli to jakoś sygnał alarmowy wolałabym wiedzieć. Czy któraś z Was tak miała ? Czy to po prostu zwykle zmęczenie spowodowane zaawansowaną ciążą?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie martwiłabym się póki co. Ja jestem w drugim trymestrze i sypiam w nocy a także ucinam sobie drzemki za dnia.
Widocznie potrzebujesz snu.
Ja też w 3 trymestrze tylko bym spała, nie doświadczyłam tego w I i w II trymestrze. Spałam po 12 godzin w nocy i czasem w dzień robiłam sobie drzemke. Pytałam o to mojego lekarza ale on stwierdził, że skoro wszystkie wyniki morfologii i tarczycy są ok to po prostu organizm tego potrzebuje i trzeba się dostosować do nowego rytmu.
 
Nie martwiłabym się póki co. Ja jestem w drugim trymestrze i sypiam w nocy a także ucinam sobie drzemki za dnia.
Widocznie potrzebujesz snu.
 
Rozwiązanie
Do góry