reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciągłe zmęczenie

Marry90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2017
Postów
35
Witajcie przyszłe Mamy, czy Wa również doskwiera straszne zmęczenie ?
Ja od jakiegoś czasu nie mam na nic siły. Zawsze byłam aktywną osobą, najpóźniej wstawałam o 9.00 gdy miałam wolny dzień, a teraz najchętniej bym tylko spała... zastanawiam się czy w ciązy to normalne ?
Jakie badania powinnam zrobić ?
 
reklama
Cześć Marry90 !
Ja na początku ciąży miałam podobnie. Myślę, że powinnaś zrobić podstawowe badania i koniecznie zacznij brać magnez ;)
Pozdrawiam
 
Ja mam tak samo, to moja druga ciąża i w pierwszej trz tak było, mój lekarz mówi że to normalne. W drugim trymestrze organizm się troche przyzwyczaja i jest lepiej. A najlepiej się czułam jak już przeszłam na chorobowe i zaczęłam siedzieć w domu. Najlepszy komfort, bo pół godzinki w pozycji leżącej działa cuda a w pracy ciężko o taką :-)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) rzeczywiście początek ciąży to było lekkie zmęczenie, natomiast nie można się całkowicie mu poddać :) łatwo usiąść i siedzieć :/ nie mówię ze trzeba biegać maratony ale spacer na zmęczenie jest cudowny ;) pamiętajcie dzidziuś jest w brzuchu ale ciąża w głowie ;**
 
Też tak miałam, codziennie musiałam iść na drzemke, a i tak potrafiłam być za jakiś czas zmęczona :) Jeśli organizm mówi, że potrzebuję odpoczynku, to nie walcz z tym. W drugim trymestrze jest o niebo lepiej.
 
do niedawna ćwiczyłam jogę , teraz się zapisałam na joge dla kobiet w ciązy i nie wiem kiedy byłam ostatni raz, ale mnie zmotywowałyście, a ten tekst , że dzidziuś jest w brzuchu a ciąża w głowie zapisałam w notesie <3
 
Cieszę się ze zapisałaś ;) przypominałam sobie to każdego dnia:) przez ciała ciąże rekreacyjnie chodziłam na siłownie, podkreślam rekreacyjnie:) ćwiczyłam zawsze tylko dla przyjemności, na prawdę watro!!!! Poród jak poród był koszmarny :p ale szybko wróciłam do dawnej siebie dzięki temu ze nie przestałam być sobą :) ciąża to był cudowny czas bo nie dałam się zwariować :) tęsknie do brzuszka czasami bo na prawdę stworzyłam z brzuszkiem super duet ;)
 
reklama
Ja już o 18 padam, zasypiam gdzie popadnie, śpię do 20, 21, potem w nocy do 1, 2 nie mogę zasnąć... I tak prawie codzień... jeszcze dopadło mnie przeziębienie to jeszcze dłużej śpię, co przy przeziębieniu ciążowym jest bardzo ważne.


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
Do góry