reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągły ból podbrzusza w 36 tc + 0

Klara25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2022
Postów
32
Cześć dziewczyny! Dziś zaczęłam 36 tc + 0 dni. Do porodu według OM zostało 28 dni. Od godziny odczuwam ból podbrzusza jak na miesiączkę, czasem mocniej czasem słabiej. Jest on ciągły, nie zauważyłam przy tym twardnienia brzucha, ani żeby pojawiał się co jakiś czas tak jak skurcze . Jest po prostu cały czas. Czasem mocniej boli mnie też e krzyżu. Czy to normalne na tym etapie ciąży? Czy jechać na sor? Ruchy małego czuję normalnie . Dodam tylko że tam na dole mam bardziej mokro, nie jakoś dużo, po prostu tej wydzieliny jest dziś od rana więcej niż zazwyczaj. Czy któraś tak miała i okazało się to zwykłym przygotowaniem organizmu do porodu? Czy może coś się z tego rozkręci?
 
reklama
Czytałam różne historie, także czasami u jednych to pokazywało, ze coś się rozpoczyna, u innych po prostu zwykły ból. Jeśli się martwisz to po prostu pojedź na IP, wtedy powiedzą Ci co się dokładnie dzieje, bo my tutaj możemy tylko gdybać.
 
Cześć dziewczyny! Dziś zaczęłam 36 tc + 0 dni. Do porodu według OM zostało 28 dni. Od godziny odczuwam ból podbrzusza jak na miesiączkę, czasem mocniej czasem słabiej. Jest on ciągły, nie zauważyłam przy tym twardnienia brzucha, ani żeby pojawiał się co jakiś czas tak jak skurcze . Jest po prostu cały czas. Czasem mocniej boli mnie też e krzyżu. Czy to normalne na tym etapie ciąży? Czy jechać na sor? Ruchy małego czuję normalnie . Dodam tylko że tam na dole mam bardziej mokro, nie jakoś dużo, po prostu tej wydzieliny jest dziś od rana więcej niż zazwyczaj. Czy któraś tak miała i okazało się to zwykłym przygotowaniem organizmu do porodu? Czy może coś się z tego rozkręci?
Ja też miałam jakoś od 36 tygodnia bóle okresowe i częste skurcze przepowiadające 🙂 w 37 tyg. Miałam niewielkie rozwarcie. Ból czułam całymi dniami do samego końca 🤷 Urodziłam 39tc+6dni 🙂 Zaczęły się normalne skurcze nad ranem 🙂 dosc długo były delikatne. O 13 pojechałam do szpitala, o 17:34 syn był ja świecie 😁
Dbaj o siebie i powodzenia 😘
 
Cześć dziewczyny! Dziś zaczęłam 36 tc + 0 dni. Do porodu według OM zostało 28 dni. Od godziny odczuwam ból podbrzusza jak na miesiączkę, czasem mocniej czasem słabiej. Jest on ciągły, nie zauważyłam przy tym twardnienia brzucha, ani żeby pojawiał się co jakiś czas tak jak skurcze . Jest po prostu cały czas. Czasem mocniej boli mnie też e krzyżu. Czy to normalne na tym etapie ciąży? Czy jechać na sor? Ruchy małego czuję normalnie . Dodam tylko że tam na dole mam bardziej mokro, nie jakoś dużo, po prostu tej wydzieliny jest dziś od rana więcej niż zazwyczaj. Czy któraś tak miała i okazało się to zwykłym przygotowaniem organizmu do porodu? Czy może coś się z tego rozkręci?
I jak, pojechałaś na IP, czy przeszło ?
 
reklama
Wzięłam nospe, przeleżałam pół dnia i przeszło :) wizytę u lekarza mam w poniedziałek więc okaże się czy coś się tam ruszyło. Szyjkę jeszcze w listopadzie miałam na 2 cm, wszystko pozamykane. Ciekawe jak będzie teraz po wizycie. Mam cukrzycę ciążowa i szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się czekać do porodu do 40 TC, tym bardziej na insulinie
 
Do góry