reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągnący się kaszel u 2 latka

Dołączył(a)
8 Luty 2024
Postów
1
Cześć dziewczyny, mam pewien problem. Mój mały jakiś miesiąc temu zachorował, zwykłe przeziębienie, lekka gorączka, kaszel, katar, nic specjalnego. Zaczął niedawno przedszkole więc przyniósł chorobę właśnie z tego miejsca. Wszystko zeszło oprócz tego okrutnego kaszlu... Mały jest w przedszkolu piątek i poniedziałek i niestety co jest lepiej to zaraz po przedszkolu kaszel się nasila.. Byłam tydzień temu w GP (mieszkam w Anglii) ale osłuchowo czysto, stwierdziła Pani doktor, że to przez wydzielinę która spływa mu po gardle... już mi ręce opadają bo znów się nasiliło. Oprócz kaszlu żadnych objawów innych nie ma.... Trwa to już około 4tyg. Mokry kaszel, je ładnie, śpi ładnie. Dodam, że daje mu mucosolvan bo mam wrażenie, że działa najlepiej. Próbowałam też inny syrop ( bronchostop) ale nie działał, inhaluje go też solą fizjologiczną. Już nie wiem co robić, boje się, że to się rozwinie...
 
reklama
Nie wiem czy to coś pomoże, ale u moich dzieci kaszel zawsze nasilał się po inhalacji z soli. Dawałam właśnie wykrzuśne syropy i przechodziło. O ile oczywiście nie było to nic poważniejszego typu zapalenie oskrzeli.
 
Do góry