reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągnięcie w podbrzuszu

Dołączył(a)
14 Grudzień 2017
Postów
10
Hej :) niepokoi mnie jedna kwestia a mianowicie mialam ostatnio normalny okres, tz nie do końca. Był mniej obfity, trwal trochę krócej i mialam przerwę jednodniowa, nie miałam żadnego plemienia ani nic. Okres skonczyl mi się jakieś 3 dni temu, ale od tamtej pory boli mnie podbrzusze, czuje takie ciągnięcie jak sie ruszam, chodze a czasami jak sie nie ruszam. Pobolewaja mnie tez jajniki ,ale nie jakos czesto. Czy ktoras z was tak miala? Czy to moze ciaza? Dodam, ze oprocz tego nie mam żadnych innych objawow. A do ginekologa idę w następnym tygodniu. Testu jeszcze nie robiłam.
Czekam na odpowiedzi:)
 
reklama
Dokładnie, każda kobieta inaczej wszystko przechodzi. Ja akurat tak nie miałam. Na Twoim miejscu zrobiłabym szybko test ciążowy, żeby rozwiać bądź potwierdzić wszelkie wątpliwości :-)
 
Do góry