reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciałko żółte krwotoczne ....21 dni spóźnienia okresu...

A

Andzia92

Gość
Hej dziewczyny :)
Jestem tu nowa więc się przedstawie.
Jestem Angelika i mam 27 lat.
Tak więc ostatnia @ miałam 16.12.2019 ,cykle mam regularne ale ostatnio nic do dziś brak okresu,cykle 31 dni okres co do dnia.Test jeden negatywny zrobiony tydzień temu Ginekolog w ten wtorek powiedział że niby ciąży nie widzi...cytuje jego słowa.
Zauważył ciałko żółte krwiste 6mm wiem że ciałko żółte jest po owulacji tylko zastanawia mnie to ciałko żółte krwiste ,przepisał mi tabletki duphaston i powiedział że albo dostanę @ albo nie....i kazał przyjść za miesiąc...

Czytałam na innym forum że dziewczyna miała podobną sytuację że z ciałka krwistego po miesiącu czasu wyszło że jest w 10 tygodniowej ciąży...

Co do objawów hmm...
2 tygodnie temu miałam bóle żołądka co nigdy się z tym nie borykałam a teraz doszedł ból piersi i ogólnie non stop kłucia jajników raz jeden raz drugi.

Odrazu powiem że z chłopakiem się nie zabezpieczamy i stosunek przerywany jest czy są płodne czy nie z racji tego że po tym okresie co miał być w stycznie mieliśmy się starać a tu nic ...

Miała któraś z Was taki przypadek ?

Pozdrawiam :*
 
reklama
I nie dostałaś żadnych leków? Po tym okresie już powinno być coś widać.
Betę robiłaś?
 
Dostalam duphaston...też uważam że coś powinno być widać chyba że się pomylil...
Nie robiłam nic o tym nawet nie wspomnial...

W przyszłym tygodniu idę zapłacę i tyle i przynajmniej będę wiedzieć chyba że @ przyjdzie wcześniej
 
Cykle mam tak 31 dni ,zawsze wszystko regularnie.
Owulacja ogólnie mi wypadała 1,2 stycznia i faktycznie czułam kłucie jajników i ból w dole brzucha, organizm mi po prostu daje znać kiedy mam płodne .
A co chodzi o lekarza nic mi dokładnie nie powiedział o owulacji ...
Wiesz miałam wrażenie że sam nie wie co widzi.
Jestem umówiona do innego lekarza tak czy tak.
No właśnie jutro nie dam rady zrobić tej bety więc muszę czekać do poniedziałku
 
Też mam taką nadzieję.
Nie wiem naprawde już nic
Wiem jedno w sumie że albo chce żeby to była ciąża albo dostać @ i w końcu zacząć się starać :)
 
reklama
Do góry