reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciałko żółte po owulacji - kiedy widać na USG ?

Nataliaa97

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
82
Witam,
Mam pytanie odnośnie pojawienia się ciałka żółtego po owulacji.
W niedziele mialam ból owulacyjny taki charakterystyczny, który pojawią się zawsze w okolicach owulacji, po moich obserwacjach wynika, że pojawią się w dniu owulacji. Zaczęło mnie boleć około południa w niedziele. Wczoraj miałam wizyte u ginekologa o godzinie 15.30, na usg lekarz stwierdził, że nie jest pewny czy owulacja. Pęcherzyk jest, widać troche krwi tak jakby po pęknięciu ale nie widać ciałka żółtego. Moje pytanie jest takie, czy jest możliwość, że ciałka jeszcze po prpstu nie było widać? Gdzieś czytalam, że może się ono pojawić od 24 do 36 h po owulacji.

Endometrium nie całe 8 mm dokładnie 7.7mm, nic lekarz na to nie powiedział, czy jest ono okej jeśli miałoby dojsc do ewentualnego zagnieżdżenia ?
 
reklama
Dodam jeszcze, że nie mierze temperatury, a co do śluzu to ciężko było mi obserwować ponieważ dużo wspołżylismy z mężem więc troszke ciężko bylo mi określić jak to było ze śluzem, natomiast wydaje mi się ze był, do tego obserwowałam inne symptomy owulacji.
 
Do góry