reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cialko zoltkowe, jego brak :(

reklama
U mnie była rozbieżność między wiekiem ciąży z terminu miesiączki a wiekiem z USG o równe 7 dni. Na pierwszym USG też było puste jajo. Nie pamiętam wielkości pęcherzyka, ale lekarka kazała przyjść za tydzień. I wtedy już biło serduszko. Ja bym poczekała tydzień i poszła do innego lekarza.
Dajesz nadzieję ❤️
 
U mnie już chyba wszystko jasne, nic z tego nie bedzie.
08.01 bhcg 5188
11.01 bhcg 7698.
Usg dopiero w przyszly poniedzialek, ale sądząc po becie bedzie tylko potwierdzony pusty pecherzyk.
Dziekuje za Wasze opinie.
 
Ja też obawiam się że cos zaczyna się dziać... W niedzielę i dzisiaj brązowy śluz, nie jest tego tyle że wypływa ale pojawia się wewnątrz i delikatnie na papierze.
 
Do góry