reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciało po ciąży

reklama
Z tego co wiem to nie. NIe przeprowadzają zabiegów plastyki brzucha na narodowy fundusz zdrowia z uwagi na to,ze jest to całkowicie estetyczny zabieg. Masz tutaj dwie opcje:
albo zapłacić za operację gotówką
albo po prostu wziąc kredyt.

Resekcja żołądka u grubszych osób może być refundowana jeśli grozi przykrymi skutkami zdrowotnymi,ale nikt Ci nie zrefunduje operacji plastycznej po zabiegu.....
portal.abczdrowie.pl/plastyka-brzucha-na-nfz-po-zmniejszeniu-zoladka-czy-jest-mozliwa
 
Ostatnia edycja:
Zołądek? Mi dzięki bogu tak nie przybyło sporo kg, ale znam dziewczyny, które potrafiły przybrać około 30 kg.
 
też jeszcze walczę z waga u mnie w sumie skóra została dalej dość jędrna ale mam za dużo tłuszczyku bo objadałam się w ciąży niezdrowymi czasami rzeczami (nachodziły mnie wieczorem ochoty na słodycze i nie mogłam się powstrzymać a ciąża w sumie jak wymówka wtedy była) no i się zapuściłam
 
Słyszałam, że powrót do formy sprzed ciąży w zdrowym trybie trwa rok... Pamiętajcie, że najważniejsze jest w tym wszystkim zdrowe podejście ;)
 
Do góry