reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciało

Ja mam dokladnie tak jak Ty SCRUFFY.....lekarze kieruja mnie na rozne badania.....5 miesiecy po porodzie a ja waze ciągle tyle ile 2 tygodnie po...:-( Do wagi sprzed ciazy 9 kg.....a trzeba by zrzucic tak ze 14........:no:
Czy nie mogloby byc jakiejs rownowagi.....ja chętnie oddam komus parę kg w prezencie:-p
to ja pare wezme:-)
 
reklama
Przed ciaza wazylam 58 kg. po 75 kg wiec troszke mi sie przytylo mam jeszcze do zrucenia 8 kg i musze to zrobic jak najszybciej bo nie moge na siebie patrzec. We wszystkim czuje sie grugo a na dodatek mj biust kompletnie zagina frrrrrrr.... :-(
A samopoczucie tez mam nie majlepsze czuje sie strasznie staro. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, czy ktoras z was tez i czy to normalne???
 
Marta, Magda - i w tym problem - kurcze kiedy to sie miało cycki na swoim miejscu:-:)-D
Magda - ja się podpisuję pod Tobą rękami i nogami, no i mogę też obwisłym ...D, hihihi
Marta - mam podobnie, mam wrażenie że życie leci gdzieś obok mnie, a ja - kuchta domowa - nie nadaję się już do niczego. Zakopałam się w domu - nie wiem czy brak mi energii bo mnie maluch do cna wykorzystuje w ciągu dnia, czy po prostu zrobiłam się tak nudna że nie mam po co do ludzi wychodzić:-p
 
staro to się nie czuję...cycki smarowane mazidłami jakoś się w miarę uformowały..ale brzucho i uda..koszmar. czuję się grubo i na dodatek wiecznie jestem zmęczona, a wyniczki w porząsiu, a już myślałam, że to tarczyca...Bycho śpi całą noc, może z dwa razy sie obudzi..ja o 22 lulu o 6 wataję...tak długo to nie spałam nawet jak do roboty chodziłam...nie wiem co to jest...:-)
 
Do góry