reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciasto marchewkowe -przepis zna ktoś dobry ?

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam od godziny poszukuje po necie przepisu na ciasto marchewkowe niskokaloryczne
i niestety ale wiekszosc jest z olejem
czy macie jakis fajny domowy przepis na to ciasto ?
 
reklama
to już wiem dlaczego to ciasto jest bez tłuszczu ... w sumie to nawet nie wiem po co ten proszek do pieczenia ... co do dodawania więcej jajka czy marchewki to mogłabyś np. spokojnie zastąpić jabłko ta ilością marchewki, z dodawanie wszystkiego ponad to co jest w przepisie wiąże się z tym, że albo zastępujemy coś innego w przepisie o podobnej konsystencji, albo zwiększamy o tyle procentowo także inne składniki ... zwykle jednak jeśli coś robimy po raz pierwszy to lepiej trzymać się przepisu .... osobiście spróbowałabym też bez tej całej polewy ;-)

dziewczyny, nie wiem tylko co to jest ta stewia (czy stewie, nie wiem nawet jak się to pisze :-()??? pierwszy raz się z czymś takim spotykam :-|
 
hmm ... no nie wiem, tak wszyscy zachwalą tę stewię, rozumiem że nie zawiera kalorii ale z całą pewnością zawiera ona cukier w postaci glukozy i biorąc pod uwagę fakt jak bardzo jest słodka, zapewne bardzo dużo ... ale tak się zastanawiam bo z pewnością zdrowsza od naszego białego cukru jest chociażby ze względu na fakt że nie jest oczyszczana chemicznie, zaczynam się zastanawiać nad kupnem nasionek bo za słodkim wręcz przepadam :-)
 
reklama
Do góry