reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Ciąż czy nie ciąża ? Młode mamy

Ladybaby11

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
cześć dziewczyny :)
Mam pytanie dotyczące testu ciążowego. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy( przeczucie, ze mogę być w ciąży, kochaliśmy się z partnerem w dni płodne, plus odczuwam duży ból sutków, jestem senna i mam wzdety brzuch) okres powinnam dostać dzisiaj 31.10, wykonałam test ciążowy firmy pink test, do 10 min ledwo była widoczna jedna kreska i różowy ślad plamka zaczął pojawiać się przy drugiej kresce. Dopiero po 30 min mój test ciąży wyglądał tak : (załącznik ) co myślicie?? Wykonam jeszcze jednen test jutro z samego rana
upload_2018-10-31_15-38-36.jpeg
upload_2018-10-31_15-38-36.jpeg

Załączniki

reklama

Martyś4

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
cześć dziewczyny :)
Mam pytanie dotyczące testu ciążowego. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy( przeczucie, ze mogę być w ciąży, kochaliśmy się z partnerem w dni płodne, plus odczuwam duży ból sutków, jestem senna i mam wzdety brzuch) okres powinnam dostać dzisiaj 31.10, wykonałam test ciążowy firmy pink test, do 10 min ledwo była widoczna jedna kreska i różowy ślad plamka zaczął pojawiać się przy drugiej kresce. Dopiero po 30 min mój test ciąży wyglądał tak : (załącznik ) co myślicie?? Wykonam jeszcze jednen test jutro z samego ranaZobacz załącznik 912603Zobacz załącznik 912603
W instrukcji każdego testu jest napisane po jakim czasie nie powinno się już odczytywać wyniku, bo może być błędy. Zazwyczaj jest to maksymalnie 10 minut. Twój wynik jest nieważny, a jeśli jedna kreska była ledwo widoczna to znaczy, że test może być uszkodzony. Radzę powtórzyć test

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Pamiętaj, że nawet minimalny cień drugiej kreski może oznaczać ciążę tylko należy to sprawdzać tak jak jest napisane na instrukcji czyli do określonej minuty po wykonaniu testu :)

Ladybaby11

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziękuje za odpowiedz :) pytałam z czystej ciekawości, bo słyszałam o sytuacjach, ze mimo, iz minęło 10 min i pojawiły się dwie kreski, to faktycznie potwierdziły ciąże..

reklama
Do góry