reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąż czy nie ciąża ? Młode mamy

Ladybaby11

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Październik 2018
Postów
16
cześć dziewczyny :)
Mam pytanie dotyczące testu ciążowego. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy( przeczucie, ze mogę być w ciąży, kochaliśmy się z partnerem w dni płodne, plus odczuwam duży ból sutków, jestem senna i mam wzdety brzuch) okres powinnam dostać dzisiaj 31.10, wykonałam test ciążowy firmy pink test, do 10 min ledwo była widoczna jedna kreska i różowy ślad plamka zaczął pojawiać się przy drugiej kresce. Dopiero po 30 min mój test ciąży wyglądał tak : (załącznik ) co myślicie?? Wykonam jeszcze jednen test jutro z samego rana
upload_2018-10-31_15-38-36.jpeg
upload_2018-10-31_15-38-36.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2018-10-31_15-38-36.jpeg
    upload_2018-10-31_15-38-36.jpeg
    883,1 KB · Wyświetleń: 3 442
reklama
cześć dziewczyny :)
Mam pytanie dotyczące testu ciążowego. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy( przeczucie, ze mogę być w ciąży, kochaliśmy się z partnerem w dni płodne, plus odczuwam duży ból sutków, jestem senna i mam wzdety brzuch) okres powinnam dostać dzisiaj 31.10, wykonałam test ciążowy firmy pink test, do 10 min ledwo była widoczna jedna kreska i różowy ślad plamka zaczął pojawiać się przy drugiej kresce. Dopiero po 30 min mój test ciąży wyglądał tak : (załącznik ) co myślicie?? Wykonam jeszcze jednen test jutro z samego ranaZobacz załącznik 912603Zobacz załącznik 912603
W instrukcji każdego testu jest napisane po jakim czasie nie powinno się już odczytywać wyniku, bo może być błędy. Zazwyczaj jest to maksymalnie 10 minut. Twój wynik jest nieważny, a jeśli jedna kreska była ledwo widoczna to znaczy, że test może być uszkodzony. Radzę powtórzyć test
 
Pamiętaj, że nawet minimalny cień drugiej kreski może oznaczać ciążę tylko należy to sprawdzać tak jak jest napisane na instrukcji czyli do określonej minuty po wykonaniu testu :)
 
reklama
Do góry