reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąż czy nie ciąża ? Młode mamy

reklama
Po 5min kazdy test jest niewazny.
nie zawsze :)
ja kupowałam testy w których bylo napisane ze wynik odczytywać po 5 minutach ( od 5 do 10 minut wynik będzie poprawny . Przed 5 minutami lub po 10 minutach test uważa sie za nieważny . Dodam ze testy kupowane w aptece , jednak to chyba jakieś wyjątki bo przeważnie jest ze do 5 min )
 
nie zawsze :)
ja kupowałam testy w których bylo napisane ze wynik odczytywać po 5 minutach ( od 5 do 10 minut wynik będzie poprawny . Przed 5 minutami lub po 10 minutach test uważa sie za nieważny . Dodam ze testy kupowane w aptece , jednak to chyba jakieś wyjątki bo przeważnie jest ze do 5 min )
No zazwyczaj jest do 5, napisalam ze 5, bo nie spotkalam sie z takim do 10min jeszcze.
 
Jesli beta wyjdzie ujemna to po prostu idz do ginekologa moze cos sie dzieje, a moze po prostu sie przesunal. Czasami tak sie zdarza.
 
Hej, okres spóźnia mi się juz 12 dni robilam test 3 dni temu negatywny. Żadnych objawów na @ nie ma. Temp. 37.3 utrzymująca się mniej więcej od 2-3 tyg. I dziwny biały śluz jest go sporo. Powiedzcie co o tym myślicie. Gin dopiero 16 listopada
 
reklama
Hej, okres spóźnia mi się juz 12 dni robilam test 3 dni temu negatywny. Żadnych objawów na @ nie ma. Temp. 37.3 utrzymująca się mniej więcej od 2-3 tyg. I dziwny biały śluz jest go sporo. Powiedzcie co o tym myślicie. Gin dopiero 16 listopada
Zrób beta HCG - da Ci odpowiedź. Bo jeśli to nie ciąża, może masz jakieś zaburzenia hormonalne - ale to już gin zweryfikuje.
 
Do góry