reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąż po miesiącu od Poronienia? Czy fałszywy test

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej poroniłam miesiąc temu teraz tydzień przed @ miałam dosłownie jednorazowe różowe z plamkami krwi plamienie po tym incydencie wszystko wróciło do normy teraz w dzień spodziewanej @ zrobiłam test ciążowy wyszły dwie kreski czy możliwa jest już ciąża czy może pozostałości po poprzedniej? Dodam że nie mam żadnych objamow oprócz wahań nastroju czy to możliwe że tak szybko doszło do zapłodnienia? Tydzień po poronieniu byłam na usg i wszystko się oczyściło i dostałam zielone światło (był to 6tc)
 
reklama
Ja teraz przechodze proces oczyszczania po biochemicznej..masaaakra...dziewczyny długo to u was trwało? Czy po oczyszczaniu się samej szybko dostałýście miesiączke?czy to traktowac jako miesiączke i potem normalnie bedzie owulacja..? Beta mi spadła w piatek i się zaczęlo,lekarza mam we wtorek.
 
Ja teraz przechodze proces oczyszczania po biochemicznej..masaaakra...dziewczyny długo to u was trwało? Czy po oczyszczaniu się samej szybko dostałýście miesiączke?czy to traktowac jako miesiączke i potem normalnie bedzie owulacja..? Beta mi spadła w piatek i się zaczęlo,lekarza mam we wtorek.
U mnie krwawienie trwało 9 dni tydzień po krwawieniu byłam na usg i wszytsko się oczyściło teraz miałam dostać @ czyli 31 dzień licząc razem z krwawieniem po poronieniu
 
reklama
reklama
Hej poroniłam miesiąc temu teraz tydzień przed @ miałam dosłownie jednorazowe różowe z plamkami krwi plamienie po tym incydencie wszystko wróciło do normy teraz w dzień spodziewanej @ zrobiłam test ciążowy wyszły dwie kreski czy możliwa jest już ciąża czy może pozostałości po poprzedniej? Dodam że nie mam żadnych objamow oprócz wahań nastroju czy to możliwe że tak szybko doszło do zapłodnienia? Tydzień po poronieniu byłam na usg i wszystko się oczyściło i dostałam zielone światło (był to 6tc)

Zależy.
A kontrolowałaś spadek bety po poronieniu? Jeśli nie to równie dobrze może być to nowa ciąża jak i hormony z poprzedniej.
 
Do góry