reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ?? 2-3 dni przed okresem

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć dziewczyny.
Dziś wieczorem zrobiłam test, chodź jestem 2 dni przed okresem, tak porostu chodź żadnych objawów nie miałam co by mogło wskazywać na ciąże. 1test zrobiłam i coś widać,myślała ze mam zwidy wiec narzeczony pojechał po drugi i znowu coś widać czy tylko ja coś widzę?? Bo Mój facet tez nie jest do końca przekonany czy coś tam jest.. czy to Możliwe, ze jestem w ciąży i przed okresem to pokazało?
Ps. 6listopada poroniłam samoistnie bez czyszczenia w 5tyg. Boje się jeśli się okaże ze jestem w ciąży, ze skończy się jak w listopadzie..
 

Załączniki

  • E75045CF-F7EE-46A7-B62C-674F335141C8.jpeg
    E75045CF-F7EE-46A7-B62C-674F335141C8.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 9 530
reklama
Rozwiązanie
No ja się nie zdziwie jeśli nic dziś nie zobaczę. Chociaż beta już była wczoraj dosyć wysoka. Ostatnio miałam 33 i nie było już potem przyrostu żadnego, a następnie zaczęła spadać. Teraz jednak jest dużo dużo wyzsza
Twoja beta jest naprawdę wysoka, ja zrobiłam jedną i więcej nie robie (nie chce się stresować czy rośnie czy spada) zrobiłam jedna żeby upewnić się, ze to ciąża, W 1 ciąży było 103 po 48h 284 a po kilku dniach poronienie.
Widać dwie kreski na obu testach. Mnie również testy pokazywały kilka dni przed okresem dwie kreski. Zrób teraz bete dwa razy w odstępie co 48h i będzie wszystko jasne :)
 
Ja również widzę 2 kreski. Zrób beta hcg lub powtórz test za 2 dni. Kreska powinna wtedy być ciemniejsza. Ja też poronilam samoistnie w styczniu i też się staram. Doskonale rozumiem twój lęk. Ja się tak boję, że mimo iż mam już 36 dzień cyklu to nie robię testu. Panicznie się boję, że się skończy tak jak w styczniu.
 
Ja również widzę 2 kreski. Zrób beta hcg lub powtórz test za 2 dni. Kreska powinna wtedy być ciemniejsza. Ja też poronilam samoistnie w styczniu i też się staram. Doskonale rozumiem twój lęk. Ja się tak boję, że mimo iż mam już 36 dzień cyklu to nie robię testu. Panicznie się boję, że się skończy tak jak w styczniu.
Właśnie jutro pojadę na betę zobaczyć, czy to faktycznie ciąża. Ja panicznie się boje tej ciąży, jeśli naprawdę w niej jestem. Boje się tego wszystkiego co przechodziłam prawie 5msc temu. Bóle, krwawienia.. aż nie mogę o tym myśleć bo mam łzy w oczach. Nie wiem co zrobię jak jutro okaże się, ze jestem w ciąży, chyba nie będę potrafiła się cieszyć..
 
Właśnie jutro pojadę na betę zobaczyć, czy to faktycznie ciąża. Ja panicznie się boje tej ciąży, jeśli naprawdę w niej jestem. Boje się tego wszystkiego co przechodziłam prawie 5msc temu. Bóle, krwawienia.. aż nie mogę o tym myśleć bo mam łzy w oczach. Nie wiem co zrobię jak jutro okaże się, ze jestem w ciąży, chyba nie będę potrafiła się cieszyć..
Daj sobie szansę. Czasu już nie cofniemy. Teraz czeka na Ciebie Twój drugi malutki cud, który Ciebie potrzebuje. Tamte aniolek nad nim czuwa. Ja też staram się myśleć pozytywnie... Sama Tobie odradzam, a test schowalam głęboko to szafy... Bo się cykam
 
reklama
reklama
Daj sobie szansę. Czasu już nie cofniemy. Teraz czeka na Ciebie Twój drugi malutki cud, który Ciebie potrzebuje. Tamte aniolek nad nim czuwa. Ja też staram się myśleć pozytywnie... Sama Tobie odradzam, a test schowalam głęboko to szafy... Bo się cykam
Muszę być dobrej myśli i przestać się stresować. To wyciągaj ten test z szafy i będzie Tobie i mi raźniej :):):):)
 

Podobne tematy

Do góry