reklama

Ciąża 2.5 roku po cc.

G

goszczaca

Gość
Witam.
Dręczy mnie jedna rzecz. Jestem 2.5 roku po cc. Będąc w grudniu u lekarza, twierdzil ze nie ma przeciwwskazań do zajscia w drugą ciążę.
Na chwile obecną jestem gdzieś w ok 4-5 tc, do ginekologa mam dopiero na 10 lipca. Martwi mnie fakt, ze czuje jak mnie blizna ciągnie:( kolejna rzecz, przybyło mnie raptem pół kilograma a już w pasie w spodniach zapiac się nie mogę, a jak juz zapne to podbrzusze boli.
Boze jedyny czy to Tak ma byc?tak od razu? Czy moze cos gorszego sie dzieje? Jestem zalamana totalnie:(

reklama

Anusiak1507

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Co do cc nie wypowiem sie. Ale ja mam blizne po usunieciu ciazy pozamacicznej i tez na poczatku bardzo mnie ciagla. Tez spuchlam na poczatku co do wagi ciezko mi okreslic bo sie nie wazylam. Ale spodnie tez byly ciasne pozniej to minelo. Teraz za to ciezko ukryc swoj stan no i spodnie tylko z pasen ciazowym. Ewentualbie sukienki

G

goszczaca

Gość
Co do cc nie wypowiem sie. Ale ja mam blizne po usunieciu ciazy pozamacicznej i tez na poczatku bardzo mnie ciagla. Tez spuchlam na poczatku co do wagi ciezko mi okreslic bo sie nie wazylam. Ale spodnie tez byly ciasne pozniej to minelo. Teraz za to ciezko ukryc swoj stan no i spodnie tylko z pasen ciazowym. Ewentualbie sukienki
A dlaczego taksie puchnie?:(

Aria1010

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Kołobrzeg
Rozwiązania
5
W kolejnych ciążach brzuszek szybciej się uwidacznia, bo mięśnie juz raz się rozeszły i za drugim razem idzie to szybciej :) Druga sprawa to ze na początku ciąży bardzo częste są wzdęcia :)

Co do blizny się nie wypowiem bo ja dwa razy rodziłam SN ...

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
62
andzielika Mięśnie po cc masz słabsze, to i szybciej brzuszek widać ;-) Bardziej niepokojący może być ten ból/ciągnięcie w okolicach blizny. Ja po cc zaszłam w kolejną ciążę po 1,5roku, ale nie kojarzę, żeby blizna mi w jakikolwiek sposób przeszkadzała. A wogóle, to wydaje mi się, że to za wcześnie by z blizną mogło zacząć się coś dziać. Może to jednak układ trawienny daje o sobie znać?

Megami

Bóg jest szaleńcem ;)
Rozwiązania
6
Ja blizny nie mam a też mnie ciągnęło jakbym ją miała ;) A co do brzuszka to jak wyżej.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry