reklama

Ciąża 2.5 roku po cc.

reklama

Antus26

Fanka BB :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
U nas 2,5 roku. Początku były cudowne, mały dużo spał i miałam dużo czasu dla starszej córki. Później było troszkę gorzej, bo jedno i drugie wymaga uwagi. Są na wzajem o siebie zazdrośni i często się biją. Ale kochają siebie bardzo mocno i nie wyobrażam sobie innego życia. Są cudowni i dają o wiele więcej radości niż mogliby dać osobno :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

AlexF

Rozwiązania
0
U mnie 3lata i 2/3 m :) widzę juz ze do na październik masz. Wiec blizej jak dalej:Ddasz znac:)
U mnie różnica wyniesie 20 miesięcy pod warunkiem, że tym razem odnoszę, bo pierwsza ciąża zakończyła się prawie miesiąc wcześniej...

AlexF

Rozwiązania
0
Cos mi sie wydaje, ze i tak będę miala cc drugie, az się boje:sad:
Dla mnie cc to wybawienie od początku ciąży wiedziałam, że tylko tak chcę rodzić i teraz w drugiej nawet nie biorę innej możliwości po uwagę. Na samą myśl o porodzie SN robi mi się źle, słabo i niedobrze...

G

goszczaca

Gość
Dla mnie cc to wybawienie od początku ciąży wiedziałam, że tylko tak chcę rodzić i teraz w drugiej nawet nie biorę innej możliwości po uwagę. Na samą myśl o porodzie SN robi mi się źle, słabo i niedobrze...
Ja bym chciała sprobowac SN. Niestety na cc sie skonczylo bo mialam 4 cm rozwarcie bez postępu, zielone wody, tracilam przytomność.

AlexF

Rozwiązania
0
Ja bym chciała sprobowac SN. Niestety na cc sie skonczylo bo mialam 4 cm rozwarcie bez postępu, zielone wody, tracilam przytomność.
I właśnie dlatego uważam, że cc jest wybawieniem. I z góry wolałam oszczędzić sobie, a przede wszystkim dziecku tego wszystkiego. Nie potrafiłam sobie nawet wyobrazić porodu SN... I pewnie należę do mniejszości :)

k.d.30

Rozwiązania
0
I właśnie dlatego uważam, że cc jest wybawieniem. I z góry wolałam oszczędzić sobie, a przede wszystkim dziecku tego wszystkiego. Nie potrafiłam sobie nawet wyobrazić porodu SN... I pewnie należę do mniejszości :)
Niestety dla mnie CC po 16 godzinach porodu to było jak kara a teraz mam tego skutki 18tc A blizna się rozchodzi koleżanka od 18tc leżała w szpitalu obecnie u niej 29tc i dziura w bliznie... Ale chyba.jesteśmy nieliczne co mają takie powikłania ale szansa na donoszenie ciąży do 35 tc jest duuza

Ostatnia edycja:

Jadwiga orłowska

Miasto
Paris
Rozwiązania
3
Ja rodziłam SN po cc i wszystko było dobrze. Cała ciąże, poród i połóg bez problemów. Wiec różnie bywa.
Tamte ciąże w 38, a ta po cc w 41..

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test