reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 2.5 roku po cc.

G

goszczaca

Gość
Witam.
Dręczy mnie jedna rzecz. Jestem 2.5 roku po cc. Będąc w grudniu u lekarza, twierdzil ze nie ma przeciwwskazań do zajscia w drugą ciążę.
Na chwile obecną jestem gdzieś w ok 4-5 tc, do ginekologa mam dopiero na 10 lipca. Martwi mnie fakt, ze czuje jak mnie blizna ciągnie:( kolejna rzecz, przybyło mnie raptem pół kilograma a już w pasie w spodniach zapiac się nie mogę, a jak juz zapne to podbrzusze boli.
Boze jedyny czy to Tak ma byc?tak od razu? Czy moze cos gorszego sie dzieje? Jestem zalamana totalnie:(
 
reklama
Co do cc nie wypowiem sie. Ale ja mam blizne po usunieciu ciazy pozamacicznej i tez na poczatku bardzo mnie ciagla. Tez spuchlam na poczatku co do wagi ciezko mi okreslic bo sie nie wazylam. Ale spodnie tez byly ciasne pozniej to minelo. Teraz za to ciezko ukryc swoj stan no i spodnie tylko z pasen ciazowym. Ewentualbie sukienki
 
Co do cc nie wypowiem sie. Ale ja mam blizne po usunieciu ciazy pozamacicznej i tez na poczatku bardzo mnie ciagla. Tez spuchlam na poczatku co do wagi ciezko mi okreslic bo sie nie wazylam. Ale spodnie tez byly ciasne pozniej to minelo. Teraz za to ciezko ukryc swoj stan no i spodnie tylko z pasen ciazowym. Ewentualbie sukienki
A dlaczego taksie puchnie?:(
 
W kolejnych ciążach brzuszek szybciej się uwidacznia, bo mięśnie juz raz się rozeszły i za drugim razem idzie to szybciej :) Druga sprawa to ze na początku ciąży bardzo częste są wzdęcia :)

Co do blizny się nie wypowiem bo ja dwa razy rodziłam SN ...
 
andzielika Mięśnie po cc masz słabsze, to i szybciej brzuszek widać ;-) Bardziej niepokojący może być ten ból/ciągnięcie w okolicach blizny. Ja po cc zaszłam w kolejną ciążę po 1,5roku, ale nie kojarzę, żeby blizna mi w jakikolwiek sposób przeszkadzała. A wogóle, to wydaje mi się, że to za wcześnie by z blizną mogło zacząć się coś dziać. Może to jednak układ trawienny daje o sobie znać?
 
Ja blizny nie mam a też mnie ciągnęło jakbym ją miała ;) A co do brzuszka to jak wyżej.
 
reklama
Do góry