reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 2.5 roku po cc.

Kochana, ja 2.5 roku po cc miałam kolejne cc. Bez problemów, blizna pięknie się zarobiła. Wycieli poprzednią więc jest jeszcze ładniej :) brzuszek szybciej rósł. W pierwszej ciąży miałam widoczny brzuch w 20 tygodniu a w drugiej ciąży już 8 tydzień był widoczny :D tak jak pisały dziewczyny, mięśnie już tak nie trzymają. Głowa do góry i będzie dobrze. P.s. blizna często mnie ciągnęła. Ginekolog zlecił iść sprawdzające Blizne i było ok. Ale ciągnięcia zostało do końca ciąży. Sprawdzić trzeba, ale nie martw się na zapas

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie najszybciej był widoczny brzuch w drugiej ciąży, w trzeciej długo byłam płaska. Wiec nie wiem od czego to zależy.
Blizny po cc nie czułam W ogóle, rodziłam SN i już po chwili mogłam siedzieć.

Myśle, ze każda ciąża jest inna i nie można porównywać.
 
No
Jak to jest z dwójką takich maluchów? U mnie będzie różnica 2 lata bez dwóch miesięcy (mam nadzieję, że wszystko potoczy się zgodnie z planem) i trochę obawiam się jak to będzie tym bardziej, że pierworodny to istny wulkan energii i bieganie przez cały dzień za nim wykańczanie mnie, a co dopiero przy dwójce....

Co do wagi to ja w pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze schudłam 2 kg, teraz kończę 10 Tc i waga stoi w miejscu, więc chyba nie ma reguły ;)
Ciężko na początku było moja ma 16dni dopiero....11,8kg przez całą ciążę przytyłam no a moja 2370wazyla tylko tak jak i 1dziecko:)
 
Kochana, ja 2.5 roku po cc miałam kolejne cc. Bez problemów, blizna pięknie się zarobiła. Wycieli poprzednią więc jest jeszcze ładniej :) brzuszek szybciej rósł. W pierwszej ciąży miałam widoczny brzuch w 20 tygodniu a w drugiej ciąży już 8 tydzień był widoczny :D tak jak pisały dziewczyny, mięśnie już tak nie trzymają. Głowa do góry i będzie dobrze. P.s. blizna często mnie ciągnęła. Ginekolog zlecił iść sprawdzające Blizne i było ok. Ale ciągnięcia zostało do końca ciąży. Sprawdzić trzeba, ale nie martw się na zapas

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Mama z kwietniówek 2016:) czytałam Was regularnie:) a jak to jest po drugim cc? Szybciej, dłużej, tak samo dochodziłaś do siebie?
 
No

Ciężko na początku było moja ma 16dni dopiero....11,8kg przez całą ciążę przytyłam no a moja 2370wazyla tylko tak jak i 1dziecko:)
Aż się boję... Na szczęście mam piętro niżej rodziców, więc pół dnia jakoś przemęcze się, a po pracy będę ich zapraszać do siebie :D bo mój mężczyzna pewnie nawet tych 2 tygodni nie zostanie w domu z racji pracy i tak od rana do wieczora go nie będzie....

Alle pocieszamy się, że 3 lata będzie ok 2 i 4 lata i zaczynamy się bawić :D
 
Aż się boję... Na szczęście mam piętro niżej rodziców, więc pół dnia jakoś przemęcze się, a po pracy będę ich zapraszać do siebie :D bo mój mężczyzna pewnie nawet tych 2 tygodni nie zostanie w domu z racji pracy i tak od rana do wieczora go nie będzie....

Alle pocieszamy się, że 3 lata będzie ok 2 i 4 lata i zaczynamy się bawić :D
No ja gdzie tutaj mieszkam nie ma nikogo sama muszę sobie radzić bo przeprowadziłam się 400km od rodzinnego domu...sama na nowo trzeba było sobie jakoś poradzić nowe otoczenie i wogole:-) jakoś daję radę moja 2,5latka to daje mi popalić ale taki okres ma swój bunty....
 
Mama z kwietniówek 2016:) czytałam Was regularnie:) a jak to jest po drugim cc? Szybciej, dłużej, tak samo dochodziłaś do siebie?
Ja szybko doszłam do siebie po 2cc tylko że wstawaniem było ciężko 1tydzien bo ta stara Blizne musieli wyciąć a ja miałam paskudnie zszyta...i musieli mi trochę większe nacięcie zrobić
 
A ja po drugim szybciej doszłam do siebie :) już w szpitalu byłam w szoku, że tak dobrze się czuje :) jeżeli nie będzie żadnych problemów z gojeniem się blizny to będzie dobrze :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem ciekawa czy dam sobie rade z dwójką dzieci :huh:Cos mi sie wydaje, ze i tak będę miala cc drugie, az się boje:sad:
 
reklama
U nas będzie 3 lata od pierwszej cc [emoji4][emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 26t6d [emoji594]
 
Do góry