reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 2.5 roku po cc.

U nas będzie 3 lata od pierwszej cc [emoji4][emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 26t6d [emoji594]
U mnie 3lata i 2/3 m :) widzę juz ze do na październik masz. Wiec blizej jak dalej:Ddasz znac:)
 
reklama
U nas 2,5 roku. Początku były cudowne, mały dużo spał i miałam dużo czasu dla starszej córki. Później było troszkę gorzej, bo jedno i drugie wymaga uwagi. Są na wzajem o siebie zazdrośni i często się biją. Ale kochają siebie bardzo mocno i nie wyobrażam sobie innego życia. Są cudowni i dają o wiele więcej radości niż mogliby dać osobno :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cos mi sie wydaje, ze i tak będę miala cc drugie, az się boje:sad:
Dla mnie cc to wybawienie od początku ciąży wiedziałam, że tylko tak chcę rodzić i teraz w drugiej nawet nie biorę innej możliwości po uwagę. Na samą myśl o porodzie SN robi mi się źle, słabo i niedobrze...
 
Dla mnie cc to wybawienie od początku ciąży wiedziałam, że tylko tak chcę rodzić i teraz w drugiej nawet nie biorę innej możliwości po uwagę. Na samą myśl o porodzie SN robi mi się źle, słabo i niedobrze...
Ja bym chciała sprobowac SN. Niestety na cc sie skonczylo bo mialam 4 cm rozwarcie bez postępu, zielone wody, tracilam przytomność.
 
Ja bym chciała sprobowac SN. Niestety na cc sie skonczylo bo mialam 4 cm rozwarcie bez postępu, zielone wody, tracilam przytomność.
I właśnie dlatego uważam, że cc jest wybawieniem. I z góry wolałam oszczędzić sobie, a przede wszystkim dziecku tego wszystkiego. Nie potrafiłam sobie nawet wyobrazić porodu SN... I pewnie należę do mniejszości :)
 
I właśnie dlatego uważam, że cc jest wybawieniem. I z góry wolałam oszczędzić sobie, a przede wszystkim dziecku tego wszystkiego. Nie potrafiłam sobie nawet wyobrazić porodu SN... I pewnie należę do mniejszości :)
Niestety dla mnie CC po 16 godzinach porodu to było jak kara a teraz mam tego skutki 18tc A blizna się rozchodzi koleżanka od 18tc leżała w szpitalu obecnie u niej 29tc i dziura w bliznie... Ale chyba.jesteśmy nieliczne co mają takie powikłania ale szansa na donoszenie ciąży do 35 tc jest duuza
 
Ostatnia edycja:
Ja rodziłam SN po cc i wszystko było dobrze. Cała ciąże, poród i połóg bez problemów. Wiec różnie bywa.
Tamte ciąże w 38, a ta po cc w 41..
 
reklama
Do góry